SKIARÉNA JIZERKY PLNÁ NOVINEK!

0
1642

Již odstartovala lyžařská sezóna 2018/19 a to v lyžařském areálu na Tanvaldském Špičáku. Naplno se tak projevila investice do nové čtyřsedačkové lanovky, kterou areál uskutečnil v letošním roce. Svahy se již zasněžují i v lyžařských areálech na Severáku a Bedřichově.

Merfektní úprava sjezdovek, které díky rozdílným obtížnostem nabídnou vyžití všem skupinám lyžařů od pokročilých až po rodiny s dětmi. Severák je ideální areál pro výuku lyžování. Je to v podstatě jedno veliké výukové hřiště.

V průběhu pobytu na horách můžete vyzkoušet všechny tři areály, díky integrované dopravě a společnému skipasu. Mezi ski areály jezdí totiž 3x denně skibus po celou dobu hlavní sezóny (od 26.12. do 19.3.). Skibus jezdí z Jablonce nad Nisou do Bedřichova na Severák, Špičák a do Tanvaldu. Provoz skibusu zajišťuje Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory. Skibus je zdarma pro ubytované hosty, kteří mají kartu hosta Jizerky CARD: Využívat ho mohou i běžkaři.

Čím dál více oblíbené je večerní lyžování, které nabízí všechny areály. Na Tanvaldském Špičáku na vleku Zalomený. Na Severáku na vleku u Arniky a na Bedřichově Na Malinovce.

Večerní lyžování funguje na Špičáku každé úterý a pátek od 17 do 20 hodin. Na Severáku ve stejný čas v úterý a v pátek. Na Bedřichově se lyžuje večer v pondělí, středu, pátek a v sobotu od 16:30 do 20 hodin.

Ceny za lyžování v Jizerkách zůstávají na úrovni loňské sezóny. Pro srovnání uvádíme cenu jednodenního skipasu pro různé věkové kategorie, zvýhodněné vícedenní či celosezónní skipasy v jednotlivých areálech.

Pro vícedenní návštěvníky, kteří u ubytovatele získají Jizerky CARD, máme připravenou 10% slevu na 3 a vícedenní skipasy. S touto kartou hosta získáte i další slevy – například v lyžařské škole, půjčovnách, anebo v Jabloneckém bazénu. SKIARÉNA JIZERKY je velmi dobře a rychle dostupná osobním automobilem po silnici D10 od Prahy přes Mladou Boleslav.

Více informací najdete na: www.skijizerky.cz

 


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here