SPORT AREÁL KLÍNY

0
1055

Užijte si zimní dovolenou v příjemném a moderním lyžařském středisku v srdci Krušných hor. Zveme vás do skiareálu na Klínech v Krušných horách. Přichystaných je pro vás 5 sjezdovek lehké až střední obtížnosti, snowpark a sáňkařská dráha. Pohodlný návrat k horní stanici vám zajistí čtyřsedačková lanovka Doppelmayr a lyžařský vlek K1 – Poma.

I v letošní sezóně bude v areálu na Klínech kromě sjezdovek, lanovky a vleků, také snowpark. Snowpark byl přesunut na sjezdovku Slalomák. Horské středisko je vzdálené 5 km od hranic s Německem a 95 km od Prahy.

Lyžařská škola ZIMLET Klíny ve spolupráci se Sport areálem Klíny nabízí Dětskou lyžařskou akademii. Je určena pro děti školního věku, které zvládají lyžovat na modré sjezdovce. Lyžařská škola s vlastním areálem a pojízdným pásem.

Areál je připraven na letošní zimu, ceny zůstávají v podstatě stejné jako v minulé sezóně, v ceníku jsou pouze drobné úpravy v řádech 10 Kč (nový ceník najdete na www.kliny.cz).

Využijte cenově výhodnou multičasovou jízdenku na 10 hodin. Ušetříte peníze a lyžovat můžete v areálu až do nevyčerpání kapacity 10 hodin. Kartu s tímto tarifem lze rozložit do více dnů příslušné sezóny. Časový odečet je po 30-ti minutových intervalech. Během této doby může lyžař procházet turniketovým zařízením neomezeně.

Užijte si večerní lyžování na sedačkové lanovce s osvětlenou sjezdovkou a snowparkem. Celková délka trati je 3100 metrů s kapacitou 2930 osob za hodinu. Parkování je zdarma na 5 parkovištích s kapacitou pro 500 aut.

Otevírací doba:
denně 9 – 16 hod.

Hledáte ubytování pro svou dovolenou s rodinou a přáteli? Zvolte stylový Hotel Emeran*** se zázemím Sport areálu Klíny v Krušných horách a mějte vše k dispozici! Hotel a celý areál si nejvíce užijí rodiny s dětmi, sportovci, milovníci výletů, cyklistiky a lyžování. Hotel se nachází přímo na sjezdovce.

INFOBOX

580 – 862 m n.m.
• Mammut bar
• hotel, wellness, pivovar, lezecká stěna
• celkem 3,1 km sjezdových tratí
• jízda rolbou cca 1 hodinu
• půjčovna lyží a snowboardu

www.kliny.cz
www.emeran.cz


 

SOUTĚŽ O SKIPASY - SPORT AREÁL KLÍNY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here