Z lázní Teplice budete ve stopě do 20 minut

0
539

Nekonečné běžkařské tratě a regenerace v termálních bazénech.

Nabízíme exkluzivně zejména běžkařské trasy s napojením i na německou stranu (Krušnohorská magistrála po celém hřebeni Krušných hor). Sjezdové lyžování doporučujeme ve Sport Centru Bouřňák (4 sjezdové tratě + napojení na běžkařské okruhy včetně magistrály).

Doprava je individuální (od lázní můžete být ve stopě do 20 minut), ale autobusové spoje jedou z města až ke Krušnohorské magistrále, stanice Cínovec. Přímo v lázních je bezplatně k dispozici úschovna lyží. Vzhledem k početné, zejména běžkařské komunitě je ve městě řada půjčoven lyží i s víkendovým provozem.

Pobytové balíčky vhodné ke kombinaci s lyžováním

Pobyty v individuální délce od 2 do 4 nocí s ubytováním a polopenzí poskytují dostatek volného prostoru pro zážitky na horách a zároveň vždy zahrnují každodenní vstup do komplexu termálních bazénů THERMALIUM (otevřeno každý den do 21 hodin) a jednu ochutnávku klíčové teplické kombinace: nahřátí v termální koupeli a navazující ruční masáž. Doplněno fitness, solnou jeskyní a poukázkou do Café restaurantu Beethoven. Přehled pobytů zde: https://www.lazneteplice.cz/stays-category/relaxacni-pobyty

Vyjma procedur obsažených v pobytovém balíčku si lze na přání vybrat z masáží (ájurvéda, horké kameny, Lomi Lomi, Beauty Rituál, medová, chodidla atd.), individuální vodoléčby (termální koupel, hydromasáž) a nejlépe jejich kombinaci Therma Aroma (termální koupel, zábal a okamžitě s prohřátými svaly pod ruce maséra). Všechny procedury k výběru jsou bez konzultace s lékařem a jejich přehled zde: https://www.lazneteplice.cz/stays-category/procedury-dle-vyberu.

Všechny procedury jsou dostupné každý den.

THERMALIUM (termální bazény a sauny)
v provozu každý den do 21 hodin
(Po-Pá 11:00 – 21:00, So-Ne 7:30 – 21:00)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here