Moře zábavy a tobogánů v Aquapalace Praha

0
1292

Aquapalace Praha v Čechách nabízí nabitý prázdninový program pro děti i dospělé. Mezi hlavní lákadla patří nově otevřený Pool bar, kde se koktejly servírují přímo do vody, speciální letní Silvestr anebo koncerty dívčí kapely Lollipopz.

Bohatý program plný každodenních animací bude v největším aquaparku ve střední Evropě provázet celé léto od 27. června do 31. srpna. Ojedinělou zábavu pro všechny věkové kategorie přináší i VR AVATAR ZONE, herna přímo pod vodní hladinou a virtuální realita na tobogánu s vesmírnou tematikou. Novinkou je pro letošek podvodní hudba v Korálovém dómu. Návštěvníci nepřijdou o mořské vlnobití a oblíbenou Divokou řeku, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR.

Pro dospělé návštěvníky Aquapalace Praha je otevřen nový Pool bar s koktejly servírovanými přímo do vody. Venkovní zahrada s lehátky a bazény se nově rozrostla o fitness workoutovou zónu. Novinkou je i VIP zóna s privátními postelemi s nebesy, které nabídnou návštěvníkům soukromí a příjemné útočiště před slunečními paprsky. Rekonstrukce v průběhu karantény přinesla nové atrakce, hrací prvky na venkovní zahradě a skluzavky pro nejmenší. To je pouze malý výčet novinek ve vodním světě o rozloze 9 150 m2.

Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí.

Více informací naleznete na:
www.aquapalace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here