MUZEUM SMYSLŮ PRO LETNÍ ŘÁDĚNÍ

0
1524

Nově otevřené interaktivní muzeum Smyslů otevřelo své brány široké veřejnosti v Praze, v Jindřišské 20 v památkově chráněném domě Harrachova Paláce.

Muzeum nabízí nepřeberné množství optických iluzí, které prověří Vaše smysly. Prostor Muzea je rozdělený do patnácti místností, které obsahují přes 40 exponátů. Mezi exponáty mimo jiné objevíte místnost, ve které se během vteřiny změníte z obra na trpaslíka a naopak. Po procházce na pískových dunách Sahary si můžete odpočinout na dětmi tolik oblíbeném fakírově loži, ze kterého po zmáčknutí zeleného tlačítka vyjedou asi osm centimetrů vysoké hřebíky. Až do této chvíle jste byli přesvědčeni, že voda teče vždycky jenom dolů? Že to vždycky tak úplně pravda není se na vlastní oči přesvědčíte v místnosti s levitujícím pramínkem vody. Oblíbenou částí muzea je i Vortex tunel, který otestuje Vaši schopnost rovnováhy.

Muzeum je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i školní skupiny. Během celého roku nabízí muzeum doprovodné programy a kreativní dílničky pro školní skupiny, které jsou tématicky zaměřené.

Pro školní skupiny nabízí muzeum nejekonomičtější vstupné a to 100 Kč za žáka.

Muzeum Smyslů
Jindřišská 20, 110 00 Praha 1
Objednávky pro rezervaci školní skupiny:
E-mail: teresa@museumofsenses.com
www.muzeumsmyslu.cz
www.facebook.com/Muzeum-Smyslů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here