TLAMA GAMES – SKVĚLÝ TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO CELOU RODINU

0
1134

Máte doma potomka, popřípadě i celou rodinu, která „ ujíždí na deskových a jiných hrách“? Pak máme pro vás skvělý tip. Přijďte se podívat do nově otevřené prodejny u Botiče, na Praze 10, kde vám nejen dobře poradí, ale můžete si zde hry také vyzkoušet.

Srdečně vás zveme také do nově otevřené herny, která se nachází v prodejně a zároveň slouží jako showroom. Hry si můžete přijít prohlédnout, otevřít, osahat, zahrát si, vypůjčit na týden domů anebo rovnou zakoupit. V prodejně je více než tisíc herních titulů skladem a několik set na vypůjčení.

Herna má kapacitu 22 míst a je zde 5 větších herních stolů (75 x 150 cm). Prodáváme i drobné občerstvení. Samotné vstupné nevybíráme, ale potěší nás příspěvek alespoň 50 Kč. Můžete přijít jen tak, nebo si zarezervovat stůl. Podrobnosti na tlamagames.com v sekci Herna a showroom.

Půjčovna

Můžete si vybrat z široké nabídky her, vypůjčit si ji a zahrát si ji doma. Rádi vám s výběrem pomůžeme. Půjčovné je 10 % z ceny hry. Kauce ve výši doporučené ceny hry se skládá na provozovně buď hotově nebo formou karetní blokace. Půjčovné se hradí z této kauce při vrácení hry.

  

Majitele společnosti, která hry také vydává, jsme se zeptali co by nám doporučil jako horkou novinku pro vánoční překvapení. Myslím totiž, že není jednoduché si vybrat. Najdete tady hry strategické, tématické, rodinné, párty hry, abstraktní i válečné a také velké množství nejrůznějších doplňků.

„Určitě doporučuji pokročilejší strategickou rodinnou hru Architekti Západního království, která právě vyšla v češtině. Od ostatních českých vydavatelů vřele doporučuji za párty hry Krycí jména, za rodinné hry Ticket to Ride, za hráčské hry třeba Gugong nebo Panství hrůzy.“

www.tlamagames.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here