Dopřejte si skvělou dovolenou v Plzeňském kraji

0
694
Foto: Archiv Plzeňského kraje

Letní dovolená v zahraničí je oázou pro duši nejednoho z nás. Na úkor slepé vidiny být daleko odsud na vysněném místě jsme pozapomněli, nebo ani nevíme, jaké krásy skýtá plzeňský region. Naše ryze česká a regionální místa mnohdy však převyšují nejedno ve světě.

Jak se ve zdejším kraji říká „Kde se pivo vaří, tam se dobře daří!“ a stejně tak platí „Plzeňský kraj je turistů ráj“. Užijte si zde plnohodnotnou dovolenou v nádherné přírodě, ať už jako pěší či cykloturisté. Objevujte vzácné a cenné krásy chráněných krajinných oblastí, které nejsou masově turisticky navštěvovány. Zakuste kouzla venkova, buďte v kontaktu se zvířaty, složte hlavu po duši očistném dni ve stylovém ubytování, nakoukněte do tajů tradiční výroby farmářů. Objevujte tajemná místa regionu opředená mystikou. Poznávejte architektonické skvosty a krásy měst.

Foto: Archiv Plzeňského kraje

Vybírat si z tipů a možností, kam v plzeňském regionu, můžete v kapitolách katalogu Dovolená v Plzeňském kraji 2021, který Plzeňský kraj vydal v rámci podpory cestovního ruchu. V katalogu jsou kapitoly jako romantické zámky v okolí Plzně, Šumava, Šumavské trojhradí, Český les a zaniklé obce, Brdy, farmy, filmová a tajemná místa, barokní krajina, cykloturistika, Zlatá stezka, Konstantinovy lázně a další. Katalog bude možné získat v elektronické podobě stažením na webovém portále www.turisturaj.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here