KROMĚŘÍŽ 2018 PRO MLADÉ VĚKEM I DUCHEM

0
1400

Známé rčení říká, že člověk je dvakrát dítětem. Děti dokáží úžasně popustit uzdu své fantazie. A kdo z dospělých se nerad vrací do dětských let?

Pokud k tomu přidáme trochu mystiky a tajemství v jedinečných kulisách historické Kroměříže, objevíme nový rozměr, díky němuž stojí za to sbalit batoh nebo kufr a vydat se s celou rodinou do Kroměříže zažít dobrodružství.

Na co se letos můžete v Kroměříži těšit? Například na nový originální Festival živých soch s mezinárodní účastí, novou zábavnou geolokační rodinnou hru i osvědčené Hledání pokladu biskupa Bruna, výstavu hraček v Muzeu Kroměřížska, chybět nebude ani relaxační zóna na Velkém náměstí s programem nejen pro děti, oblíbený Vybarvený běh a po velkém úspěchu se do Kroměříže opět vrací rozměrná 3D malba. Připočtěme k tomu celoročně přístupné zábavní centrum Dětský svět na výstavišti Floria, kostýmované prohlídky Tajemství staré Kroměříže a spoustu dalších aktivit, jako jsou programy v Květné zahradě, zrcadlové bludiště apod., je Kroměříž připravena naplnit očekávání nejen dětského návštěvníka. Vydejte se k nám a poznejte, že Kroměříž je město s historickým srdcem, ale mladým duchem. 🙂

www.unesco-czech.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here