LIPNO ZAHAJUJE DALŠÍ NABITOU SEZONU

0
963

Nabitou letní sezonu zahajuje zážitkový areál na Lipně, který je tuzemskou jedničkou pro rodinnou dovolenou. Bezmála čtyři desítky akcí, novinky na Stezce korunami stromů i v kempu Modřín, ale především nová karta hosta Lipno.card, která přinese revoluci v podobě pohodlného nákupu vstupenek z domova bez nutnosti jít k pokladnám.

Největší novinkou je spuštění nového e-shopu a nové karty hosta Lipno.card, která je s tímto e-shopem propojena. Hosté si mohou zakoupitelektronické vstupenky na Stezku korunami stromů, do Království lesa a na lanovku z pohodlí domova.

Zavedení nové Lipno.card není jedinou novinkou letošního léta, které díky rychlému nástupu léta začalov červnu. Na Stezce korunami stromů se připravuje oživení loňské novinky Ptačí stezky, která se rozrostla o unikátní ptačí hodiny. Přestože je Ptačí stezka nenápadnou součástí Stezky korunami stromů, v loňské sezóně zaznamenala obrovský zájem nejen u rodin s dětmi. Lidé si se zájmem prohlížejí dřevěné modely ptáčků žijících v okolí, jejich hnízdní budky umístěné na stromech a informace o jejich životě na edukačních tabulkách.

Pro kempaře je novinkou v Camping Lipno Modřín půjčovna šlapadel a dalších plavidel. Kemp je velmi vyhledávaný kvůli své poloze na břehu jezera v blízkosti všech lipenských zážitků. V letních měsících je zde centrum animačních programů pro děti s oblíbeným maskotem lišákem Foxem.

Možnost vyzkoušet si celou řadu sportů, setkat se se známými sportovci a závodit v několika disciplínách přinese největší český sportovní festival Lipno Sport Fest 2019. Od 17. do 25. 8. proběhne již 8. ročník této oblíbené akce, za kterou se sjíždí na Lipno hosté z celé republiky. Po loňském úspěchu se pak na Lipno vrací extrémní překážkový závod SpartanRace, během kterého se 21. a 22. 9. poběží hned tři závody s různou délkou tratě a náročností překážek. Je to vůbec poprvé, kdy se tento takzvaný Trifecta závod uskuteční na stejném místě dva roky po sobě. Minulý ročník přilákal na Lipno zhruba dvacet tisíc hostů, z tohoosm tisíc závodníků.

Více informací najdete na: www.lipno.info

INFOCENTRUM LIPNO
Vojen Smíšek – manažer marketingu, PR
Tel.: +420 604 689 294
E-mail: vojen.smisek@lipno.info
www.lipno.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here