ORIGINÁLNÍ DÁRKY Z ÚSTÍ NAD LABEM

0
1553

Z města Ústí nad Labem si přivezete nejen nevšední zážitky, ale také třeba originální vánoční dárek či suvenýr.

Máte rádi dobrou kávu? Pak byste neměli přehlédnout speciálně upraženou směs z Ústecké pražírny. Vypít si ji můžete z plechového či keramického hrnečku s motivy významných dominant města. Hrneček určitě dobře poslouží i na horkou čokoládu.

Věděli jste, že v Ústí nad Labem má původ mnoho slavných značek? Kdo by neznal mýdlo s jelenem firmy Schicht. Každou hospodyňku jistě potěší dárkové sady s tímto produktem. Neznámý určitě není ani likér Stará myslivecká s obrázkem myslivce na etiketě. Skvělým překvapením tak bude plechová cedule nebo plechový magnet s motivem nezaměnitelného alkoholu. Představovat nemusíme ani pivo Březňák se slavnou tváří Victora Cibicha, která je vyobrazena na originálním tričku.

Ústí nad Labem potěší i nejmenší turisty. Je totiž domovem Dlouhonohých skřítků. Už jste je zahlédli? Pokud ne, udělejte si radost třeba přívěskem na klíče, pexesem nebo unikátní sadou magnetek.

A kde si všechny tyto dárky můžete pořídit? V Informačním středisku města Ústí nad Labem na Mírovém náměstí nebo z pohodlí vašeho domova na e-shopu www.usti-nad-labem.cz/e-shop. Těšíme se na vaše nákupy!

 

Informační středisko města Ústí nad Labem
Mírové náměstí 1/1
Tel.: +420 475 271 700
E-mail: info.stredisko@mag-ul.cz
www.usti-nad-labem.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here