PLZEŇSKÝ PRAZDROJ ZVYŠUJE KVALITU SVÝCH SLUŽEB

0
1376

Turistické služby Plzeňského Prazdroje získaly certifikaci Českého systému kvality služeb.

Pivovarské muzeum a Plzeňské historické podzemí, Konferenční centrum SECESE, Návštěvnická  centra  pivovarů  Plzeňský  Prazdroj, Velkopopovický Kozel a Radegast – pět čerstvých držitelů certifikátu Českého systému kvality služeb. Oficiální osvědčení je zárukou vstřícného přístupu k zákazníkům, což ostatně dokládá i nově spuštěné rezervační oddělení v Plzeňském Prazdroji. Zájemci si nyní mohou rezervovat všechny typy prohlídek, zážitkových programů, ale i pronájmy konferenčních prostor a pivovarských šaland na jednom místě, 7 dní v týdnu!

Český systém kvality služeb je dobrovolný nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism. „Jsme rádi, že jsme certifikace pro naše Návštěvnická centra v pivovarech získali a že takovýto systém kvality existuje. Věřím, že certifikace přispěje obecně ke zvýšení kvality poskytovaných služeb v cestovním ruchu,“ konstatoval Rudolf Šlehofer, manažer rozvoje cestovního ruchu a péče o historické dědictví Plzeňského Prazdroje.

Nové rezervační oddělení je k dispozici 7 dní v týdnu od 9 do 17 hodin na telefonním čísle 377 062 888 či e-mailu Reservations@asahibeer.cz

 

Plzeňský prazdroj, a.s.
U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
www.prazdrojvisit.cz

Plzeň – TURISMUS, p.o.
Náměstí Republiky 41, 301 00 Plzeň
www.visitplzen.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here