Svatba na zámku, nebo svatba v přírodě?

0
1146

Zámek Štěpánov nabízí obojí!

Svatba v prostředí historického zámku je krásným zážitkem, na který rádi vzpomínají nejen svatebčané, ale i jejich hosté. Sdělte nám své představy a my uděláme vše pro vaši absolutní spokojenost. Vaše svatba může probíhat stylově a přitom v naprostém soukromí klidně celý víkend. Zámecký park je obehnán kamennou zdí a je uzamykatelný, nikdo nezvaný se tedy do prostoru nedostane a zároveň se nemusíte obávat o zatoulání dětských hostů. Pro svatební obřad a raut lze zvolit vlastní prostory zámku či zámecký park.

Lokaci zámku Štěpánov ocení především svatebčané z míst jako Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Chrudim, Pardubice či Jihlava. Poloha zámku je výhodná současně pro hosty jak z Prahy, tak z Brna.

Konference

Zámek Štěpánov je vhodný pro pořádání firemních akcí, konferencí či seminářů.

Na základě Vašich požadavků je možné zajistit projekční a zvukovou techniku, občerstvení a další potřebné služby podle typu vaší akce.Prostory zámku jsou otevřeny i pro příležitostné pořádání výstav či autorská čtení, módní přehlídky apod.

Pronájem zámku je možný pouze s osvědčeným a námi doporučeným cateringem Catering Chotěboř s.r.o.

Zámecké apartmány

V prostorách zámku jsou k dispozici tři apartmány, každý s vlastním vstupem a sociálním zařízením. Apartmány č. 1 (modrý) a č. 2 (šedý) se skládají ze dvou dvoulůžkových pokojů, v každém z apartmánů tedy mohou být až 4 osoby. Apartmán č. 3 (okrový) je třípokojový a nabízí místo pro 6 osob.

Všechny apartmány se nacházejí v prvním patře zámku, jsou zařízeny stylovým nábytkem a jsou velmi prostorné. Wi-fi je k dispozici zdarma. Jako svatební apartmá pro novomanžele doporučujeme modrý apartmán.

Zámek Štěpánov
Tel.: +420 602 830 880
E-mail: zamekstepanov@gmail.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here