Zažijte Chorvatsko jinak – na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie s cestovní kanceláří AGM TRAVEL

0
914

Kombinace plavby lodí a cyklovýletů po ostrovech Dalmácie je nezapomenutelný zážitek. Jak vlastně tato nevšední dovolená probíhá?

Každý pátek od dubna do října je přistaven v odpoledním hodinách autobus na domluvené místo nástupu (HK – Praha – Brno). Řidiči Vám naloží bezpečně kolo do cyklovleku, pomohou uložit zavazadla a Vaše dovolená začíná. Brzy ráno budete v Krilu Jesenice, které se nachází 12 km pod Splitem a které je domovským přístavem lodě Aloha.

Jedná se o loď kategorie A – kajuty hotelového typu s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC a umyvadlo) a klimatizací. Na lodi je celkem 16 kajut, z čehož 2 kajuty jsou 3lůžkové a 14 kajut je 2lůžkových. Některé kajuty mají manželskou postel, jiné mají postele do L. Na lodi najde každý své soukromí a klid.

Po nalodění následuje oběd, který je servírován během plavby na ostrov dle trasy zájezdu. První oběd se skládá z rajské polévky, mixu grilovaných mas s hranolkami a ajvarem a jako dezert je banana split. V ostatní dny je již standardně snídaně a večeře. Jídlo je podáváno v klimatizovaném lodním salónu, kde je i lodní bar s dobrým točeným pivem Karlovačko a s širokou nabídkou nealko/alkoholických nápojů. Na lodi se o Vás postará zkušená chorvatská posádka, která rozumí česky.

Po obědě si vybalíte, pokocháte se prvními malebnými výhledy na pobřeží a pokud je dostatek času, loď zastaví na moři na kotvu a vy budeme moct skákat z lodě a koupat se. Loď pak pokračuje do přístavu a nedočkavci mohou vyrazit na kolo. Návrat z kola je okolo 18:00, v 19:00 je večeře. První sobotu jsou k večeři slávky jako pozornost od kapitána.

Večery na lodi můžete trávit na zadní palubě, která je kryta proti větru a dešti, nebo se můžete vydat na prohlídku přístavu, ve kterém je loď na noc zakotvena.

Každé ráno probíhá od 8:00 snídaně, při které Vám průvodce představí možné trasy na kole a zajímavosti v okolí. Vždy je na výběr několik cyklotras. Je možné jet pár kilometrů po asfaltu, případně zvolit náročnější šotolinové cesty. Kdo nechce ten den na kolo, nebo na kole nejezdí, zůstává na lodi, koupe se, prohlíží si přístavy, lenoší na lehátku na palubě, relaxuje.

Tomu se říká nezapomenutelná dovolená. Pojeďte s cestovní kanceláří AGM TRAVEL a zažijte Chorvatsko jinak!

Cestovní kancelář AGM TRAVEL
Tel.: +420 702 050 771
www.agmtravel.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here