Zažijte Chorvatsko jinak!

0
1170

Na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie, tomu se říká nezapomenutelná dovolená.

Cestovní kancelář AGM TRAVEL nabízí již 22. sezónu tak trochu jinou dovolenou v Chorvatsku! Jedná se o kombinaci plavby lodí a cyklovýletů po ostrovech Dalmácie.

Ubytování je zajištěno na lodi Aloha. Jedná se o loď kategorie A – kajuty hotelového typu s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC a umyvadlo) a klimatizací. Na lodi se nachází celkem 16 kajut, z nichž 2 kajuty jsou 3lůžkové a 14 kajut je 2lůžkových (s lůžky do L/s manželskou postelí).

Na lodi se nachází lodní kuchyně, stravováni je zajištěno formou polopenze. Snídaně a večeře jsou servírovány v klimatizovaném lodním salónu. Je zde i lodní bar s točeným pivem a širokým výběrem alko/nealko nápojů. Na lodi se o Vás postará zkušená chorvatská posádka, která rozumí česky.

Každé ráno probíhá u snídaně brífing, při kterém průvodce představí možné trasy na kole a zajímavosti v okolí. Každý den je na výběr několik cyklotras. Je možné jet pár kilometrů po asfaltce, případně zvolit náročnější šotolinové cesty. Kdo nechce ten den na kolo, nebo na kole nejezdí, zůstává na lodi, koupe se, prohlíží si přístavy, lenoší na lehátku na palubě a relaxuje.

Večery na lodi se tráví na zadní palubě, která je kryta proti větru a dešti, nebo se můžete vydat na prohlídku přístavu, ve kterém je loď na noc zakotvena.

Každá z plavebních tras je něčím jedinečná a skládá se z několika ostrovů a přístavů. V nabídce jsou trasy od severu po jih Dalmácie. Základní trasa se skládá z ostrovů Brač, Hvar, Vis, Biševo a Šolta. Zajímavostí této trasy je ostrov Vis, který byl za dob Jugoslávie z vojenských důvodů uzavřen zahraničním návštěvníkům. Je to nejvzdálenější obydlený chorvatský ostrov, který je proslulý neposkvrněnou přírodou a krásnými zátokami (zátoka Stiniva na fotce). Vypadá to, jako kdyby se zde zastavil čas. Někteří ostrov Vis označují za Perlu Jadranu. V roce 2017 zde byl natáčen i 2. díl filmu Mamma mia!

lodě na poptávku (loď Marija Magdalena, Mila Majka, Leonardo a další). Lodě lze využit pro aktivní dovolenou, relaxaci u moře, poznávaní přístavů, oslavy, teambuilding a firemní akce. Na lodi je spokojen jak biker, tak rekreačni cyklista, pěšák, vegetarián, ale i gastroturista! Nenechte si ujít tuto přiležitost a poznejte během pár dnů opravdové krásy Chorvatska.

Více informaci najdete na:

www.agmtravel.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here