Adventní Klášterec nad Ohří

0
686

Přijměte naše pozvání do města Klášterce nad Ohří, perly Podkrušnohoří. Najdete nás na rozhraní Krušných a Doupovských hor v severozápadních Čechách v malebném údolí řeky Ohře.

Kromě návštěvy neogotického zámku, ve kterém se nachází muzeum porcelánu a druhé nejstarší české porcelánky, založené v roce 1794, Klášterec v adventním čas nabízí několik zajímavých akcí. Těšit se můžete na rozsvícení vánočního stromu v zámeckém parku spojené se stánkovým prodejem a již tradičním ohňostrojem, adventní koncerty v kostele Nejsvětější Trojice či na zámku nebo vánoční tvůrčí dílny pro děti v městské galerii Kryt pod radnicí. A právě v městské galerii Kryt se letos v prosinci uskuteční benefiční výstava, kterou se rozhodli připravit zaměstnanci města, a to především úředníci městského úřadu. Její výtěžek jistě potěší někoho potřebného.

Město také každoročně v zimním čase vydává nástěnný kalendář a letos se mají návštěvníci i občané na co těšit, protože tentokrát v něm najdete fotografie Klášterce a okolí publikované na instagramu města porcelánu.

Turistické informační centrum
nám. Dr. E. Beneše 85
431 51 Klášterec nad Ohří
Tel.: +420 474 359 687
E-mail: icklasterec@muklasterec.cz
www.klasterec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here