Magazín TIM 7+8 2020

0
3180

Letos v létě putujeme po celé České republice víc jak kdy jindy, abychom podpořili ožívající domácí cestovní ruch, který dostal na frak díky nepříjemnému viru, který se k nám dostal paradoxně cestováním.

Přinášíme vám v letním vydání putování Moravskou bránou, která je spojnicí mezi Moravou a Slezskem, Jizerkami, Dolním Poohřím, Karlovarským a Ústeckým krajem, kde si pro vás, návštěvníky, připravili zajímavé kulturní akce, sportovní události, ale hlavně zábavu a výlety do přírody, které nám všem po tříměsíční karanténě zásadně chyběly.
Máme opět letní soutěž s e-pobyty.cz, které nabízí nespočet zajímavých lokalit a  ubytovacích kapacit jak v hotelích, tak v soukromých penzionech po celé České republice. Stačí si jen vybrat a můžete vyrazit na letní dovolenou, užívat si sluníčka a svobody bez roušek. K tomu vyhrajte třeba víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Dvůr pohody nebo celodenní zapůjčení kol či minigolf na celý den a další zajímavé věcné ceny,
které se vám budou při cestování hodit.
Opatrnosti není nikdy dost, proto dávejte na sebe i své blízké pozor a cestujte dále s magazínem TIM, který je stále vašim rádcem a partnerem na cestách.
Vaše věrná redakce TIM

Čtěte vydání zde: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2020/06/TIM_cervenec-srpen_2020_web.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here