ČESKOMORAVSKÝM POMEZÍM. AUTEM, NA KOLE I PĚŠKY – vyhrajte mobil, tablet a další skvělé ceny!

0
1153

I letos probíhá v regionu vymezeném historickými městy Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto oblíbená soutěž Kouzelné putování. Můžete v ní vyhrát mobil, tablet, víkendový pobyt, vstupenky na Smetanovu Litomyšl nebo některou z dalších super cen. A to už přece stojí za to!

Na putování regionem se můžete vydat také na kole. K mnoha soutěžním místům vás totiž přiblíží cyklobusy, které brázdí Českomoravské pomezí už třináctým rokem. Pro letošní sezónu je však připravena řada novinek v podobě upravených tras i zcela nových linek. Celkem tak bude cyklistům i pěším turistům k dispozici pět autobusů uzpůsobených pro převoz kol.

Tak tedy vzhůru na výlet! Mezi soutěžními místy nechybí zámky v Litomyšli, Nových Hradech a Moravské Třebové, hrad Svojanov, muzea v Poličce, Svitavách či Vysokém Mýtě, rozhledny, úzkokolejka v Mladějově a řada dalších turistických atraktivit. Hrací kartu získáte v infocentrech regionu a stáhnout si ji můžete také na turistickém portálu Českomoravského pomezí. Na stejné adrese najdete také podrobné informace k provozu cyklobusů včetně mapy, jízdních řádů a tipů na výlet.

www.ceskomoravskepomezi.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here