Harrachov

0
1009

Patří k nejznámějším střediskům v Krkonoších. Na své si tu přijdou sportovci, výletníci i milovníci tradičního severočeského řemesla. Přijeďte si odpočinout. Krásy Harrachova a okolní přírody si vychutnáte v kteroukoliv roční dobu.

V zimě je Harrachov vyhledávaným lyžařským centrem. Na vrchol Čertovy hory vedou dvě čtyřsedačkové lanovky. Z upravených sjezdových tratí si vyberou začátečníci i pokročilí. Pro běžkaře jsou k dispozici desítky kilometrů perfektně udržovaných tras. Celosvětově známé jsou harrachovské skokanské můstky, na nichž se v minulosti konaly závody světového poháru i mistrovství světa.

Zajímavým zážitkem je rovněž prohlídka Hornického muzea. Jeden kilometr dlouhá hornická štola byla pro veřejnost otevřena v roce 2003.

Přemýšlíte, kde se v Harrachově ubytovat? Přijměte pozvání do rodinného penzionu nedaleko centra. Apartmány Kynčlová nabízí ubytování ve třech vybavených apartmánech. Hostům je k dispozici velká zahrada s pergolou a krbem, hřiště na badminton a v letních měsících bazén. Samozřejmostí je úschova lyží a kol a parkování přímo u domu. Sklářské muzeum i bobovou dráhu najdete pouhých 200 m od apartmánu.

Pro více informací navštivte:
www.apartmanykynclova.cz
www.e-pobyty.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here