Jedinečné ubytování na soutoku Sázavy s Vltavou

0
766

Cestovní ruch u nás i ve světě ožívá novým fenoménem. Hostům již nestačí klasická chaloupka či útulný penzion. Na ubytování jsou dnes kladeny úplně jiné nároky. Nároční turisté dnes mohou přespat v korunách stromů, v jeskyních, pod hvězdami, a to přesto s maximálním pohodlím a komfortem. Jedním z objektů, který vyniká svou neotřelostí a unikátním designem je bezesporu Chata Davle.

Jen pár kilometrů jižně od Prahy, nedaleko vodní nádrže Slapy, najdeme malebnou obec obklopenou skalami, vodou a lesy. Davle na Vás zapůsobí svým klidem, ale nudit se tu rozhodně nebudete. Obdivovat můžete soutok Vltavy a Sázavy, lodí se můžete vypravit na tajuplný ostrov sv. Kiliána se základy benediktinského kláštera – prvního mužského kláštera v českých zemích. Romantické okolí Davle již dávno objevili trampové, a tak vás dobře značené turistické trasy provedou místy jež znáte z písniček Voskovce a Wericha. Milovníky železnic jistě zaujme Posázavský Pacifik.

Pobyt v Davli vám zaručeně zpestří i netradiční ubytování. Moderní chata umístěná vysoko nad údolím vás přenese do úplně jiného světa. Dispozici tvoří otevřený obytný prostor s ložnicí, kuchyní a navazující venkovní terasa. Zahradní domek schovává příjemnou saunu a další úložný prostor např. pro kola. Uvnitř chaty najdete prostorné dvoulůžko, velký jídelní stůl, vybavenou kuchyňskou linku, lednici, mikrovlnnou troubu, pračku, sušičku i vestavěné skříně. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, ale romantickou atmosféru můžete navodit i přiložením polínka do norských litinových kamen. Objekt má spolehlivé wifi připojení, TV, bezpečnostní systém a samozřejmostí je vybavená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Více informací o Chatě Davle najdete na www.chatadavle.cz nebo na www.e-pobyty.cz. Pobyt v tomto unikátním objektu můžete rovněž vyhrát v naší soutěži.

www.chatadavle.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here