LETNÍ SEZÓNA NA MONÍNCI PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

0
962

Středočeský Monínec již dávno není pouze místem pro lyžování. Je otevřen celoročně. Každodenně nabízí nejen dostatek ubytovacích kapacit, ale i mnoho příležitostí pro trávení volného času. Vyvrcholením léta bude sobota 20. července, kdy se zde budou konat Oslavy 25 let areálu.

V dolní části Areálu Monínec je pro aktuální letní sezónu nově například obří kuličková dráha a maxiklouzačka. V provozu budou postupně i tubing, trampolíny, lukostřelba, discgolf a dva lanové parky. Na sousedním Pilském rybníce bude od léta nabídka Aquazorbingu či Paddleboardů, které tak doplní stávající vybavení koupaliště. Jeho součástí jsou mimo jiné sportovní hřiště a občerstvení. V okolí areálu je široká síť cyklostezek a dvě golfová hřiště, která uspokojí nároky každého hráče golfu.

V současnosti se pod Hotelem Monínec navíc připravuje další investice, která by se měla ještě letos otevřít. Výsledkem bude nový venkovní bazén a dětské hřiště. Zároveň by se tu měla rozšířit plocha pro venkovní posezení. Tato investice dosáhne dohromady částky okolo 15 milionů korun.

Během celého roku se zde koná také řada akcí, která je určena jak rodinám s dětmi, tak všem ostatním. O víkendu 11. až 12. května je to Predator Race. Dne 9. června to bude Monínec, který bude patřit psům a od 28. června do 3. července již šesté pokračování fotbalové akademie Jakuba Dovalila. Největší událost se pak uskuteční 20. července, kdy Monínec oslaví své 25. narozeniny. Na programu budou například hudební vystoupení nebo i vyhlášení výsledků soutěží, které již od dubna běží na Facebooku, webu a Instagramu areálu.

Další informace o nabídce areálu a jednotlivých akcích lze nalézt na adrese www.moninec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here