Léto na Turnovsku

0
778

Poznejte město Turnov nevšedním způsobem s prázdninovým programem Turnovského léta, který nabízí kulturu a zážitky na každý den v týdnu.

Zúčastněte se netradičních prohlídek, užijte si koncerty, divadelní představení a další kulturní pořady pro malé i velké nebo nahlédněte pod ruce šikovným řemeslníkům. Pro děti je připraven nový hravý průvodce „Za turnovskými drahokamy“ plný zábavných úkolů.

Nezapomeňte navštívit zrekonstruované informační centrum v Turnově, jehož součástí je i nové návštěvnické centrum, kde se můžete seznámit s turistickými cíli a místními tradicemi. Získáte zde také aktuální vydání Turistických novin Turnovska, které budou vaším průvodcem po Turnově a okolí.

Nedaleký hrad Valdštejn nabízí bohatý program pro všechny generace. Na děti čeká na hradě loupeživý rytíř či princezna Kateřina, se kterými se vydají zlomit kletbu a vypátrat poklad. Po celé prázdniny mohou rodiny s dětmi obdivovat nádherné pohádkové kostýmy z Barrandova nebo si zahrát dobrodružně-zážitkovou hru Kryptex.

Regionální turistické informační centrum
Náměstí Českého ráje 26
511 01 Turnov
Tel.: +420 484 803 041-2
E-mail: info@turnov.cz
www.infocentrum-turnov.cz

Hrad Valdštejn
Kadeřavec 18
511 01 Turnov
Tel.: +420 739 014 104
E-mail: info@hrad-valdstejn.cz
www.hrad-valdstejn.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here