Poznejte Tachovsko

0
723

Malebný region při hranicích s Německem nabízí krásnou přírodu, historické unikáty a pestrou škálu sportovního vyžití. Za návštěvu jistě stojí i blízké Mariánské či Konstantinovy lázně. Pokud chcete vyhrát víkendový pobyt pro dvě osoby v luxusním apartmánu v Tachově, čtěte dále a soutěžte s ubytovacím portálem e-pobyty.cz.

Středověké hradby obklopující Tachov patří k nejzachovalejším hradebním systémům v České republice. Spolu s chrámem Nanebevzetí Panny Marie tvoří neodmyslitelné symboly města. Dalším unikátem, který při své návštěvě Tachova určitě nesmíte minout, je novogotická jízdárna ve Světcích. Po Vídni druhá největší jízdárna ve střední Evropě už sice neplní svůj původní účel, konají se zde ale různé kulturní a společenské akce. Z centra Tachova se k ní dostanete procházkou Knížecí alejí vysázenou na pokyn knížete J. M. Windischgrätze v roce 1791. Cestou se můžete osvěžit minerálním pramenem, který s chutí ochutnají nejen pěší turisté, ale i cyklisté či in-line bruslaři. Pro sportovce nabízí Tachov ideální zázemí. Najdete zde plavecký bazén, zimní stadion, skatepark, střelnici, fotbalová hřiště, sjezdovku a mnohé další.

Pokud se na Tachovsku rozhodnete strávit svou dovolenou, ubytovat se můžete v krásném apartmánu pro 6 osob s výhledem na řeku. Apartmán TC nabízí zahradu, terasu, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou, dvě koupelny (jedna s vanou) a dvě toalety. K dispozici jsou dvě samostatné postele, manželská postel a rozkládací pohovka. Internet je samozřejmostí. Pro hosty je také připraveno neplacené soukromé parkoviště.

Více informací zjistíte na:
www.apartmantc.cz

 

Apartmán TC
K. H. Borovského 125, 347 01 Tachov
www.apartmantc.cz
www.e-pobyty.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here