Babí léto plné dobrodružství v Aquapalace Praha

0
753

Bláznivá jízda Vesmírem, průlet nad vrcholy hor i nejdelší Divoká řeka v České republice – to je Aquapalace Praha. Udělejte dětem radost a vyrazte společně do Čestlic. Díky netradičnímu propojení virtuální reality a vodních atrakcí zažijete nezapomenutelné dobrodružství. Navíc zde léto srpnem nekončí a bohatý víkendový program na vás čeká i na podzim!

Prázdniny si můžete bez obav prodloužit a zavítat do čestlického aquaparku i během podzimu. Hned první víkend v září proběhne rodinný běh Aquapalace Run (5. 9.), kdy si můžete vyběhnout volný vstup do Vodního světa. Není se čeho obávat, zvládne to opravdu každý.

Do Vodního světa dorazí i hasiči, policie ČR a záchranáři (12.–13. 9.). V polovině září se pak uskuteční již tradiční Saunafest (17.–20. 9.), který představí mistry světa v saunování i světovou soutěž v saunových rituálech.

Mořské vlnobití i více než 20 skluzavek a tobogánů jsou k dispozici každý den. Adrenalinový zážitek nabízí i jedinečné propojení tobogánu MAGIC TUBE s virtuální realitou anebo novinka letoška – simulátor létání v podvodní VR AVATAR ZONE, který nabídne průlet nad horskými hřebeny.

Dobrodružství nabízí i nejdelší Divoká řeka v České republice, která měří rekordních čtvrt kilometru. Odpočinek pak poskytne nově otevřený POOL BAR, kde si vychutnáte drinky přímo z bazénu anebo Korálový dóm, ve kterém můžete poslouchat hudbu pod vodní hladinou.

Více informací o Aquapalace Praha:

Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex 14. saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů.

Více informací naleznete na www.aquapalace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here