VYBÍRÁTE DOVOLENOU?

0
1532

V České republice tráví každým rokem svou dovolenou zhruba polovina Čechů. A jak by také ne, když nám naše země nabízí tolik nepřeberných krás. Na své si přijdou milovníci hor, řek, hradů, zámků, skal i měst.

Českou republiku protkávají tisíce kilometrů značených turistických i cykloturistických cest, v zimě si můžeme užívat dobře připravených sjezdových a běžkařských tratí. Každou oblast naší malé země stojí za to prozkoumat, vždy je kam vyrazit a co objevovat. Pestrá je paleta turistických oblastí, pestrá je nabídka ubytovacích objektů. Jak vybrat ubytování podle Vašich představ?

Zajímavou novinkou na českém trhu je ubytovací portál e-pobyty.cz. Portál, který se vydal cestou jednoduchosti, přehlednosti a transparentnosti Vám bude při výběru Vaší dovolené skvělým pomocníkem. Vyhledat ubytování na tomto portálu je opravdu snadné a oproti ostatním portálům až nečekaně příjemné. Nečekají Vás žádná zbytečná tlačítka, blikající ikonky nebo nepřehledné texty. Vše je srozumitelně uspořádané, jednoduše ovladatelné. Uživatelský komfort je taktéž znásoben absencí jakékoli reklamy.

Velkou výhodou portálu e-pobyty.cz jsou bezesporu přímé kontakty na majitele objektů. Ubytovatel nejlépe zodpoví všechny Vaše otázky. Komunikace i rezervace Vaší dovolené je snazší, rychlejší a efektivnější. Objednáním pobytu přímo u majitele navíc dosáhnete na nejlepší možné ceny.

Portál e-pobyty.cz si dává za cíl být dobrým pomocníkem nejen při výběru ubytování, ale i při plánování Vaší dovolené. O každé turistické oblasti se na stránkách dočtete mnoho zajímavých informací, k dispozici Vám jsou tipy na výlet a další užitečné odkazy.

Pro zájemce z řad ubytovatelů stojí za to zmínit fakt, že portál e-pobyty.cz existuje i ve své německé mutaci s názvem e-ferienhäuser.eu, jež si dává za cíl přilákat do České republiky návštěvníky z Rakouska a Německa.

CO TŘEBA DO JIZERSKÝCH HOR?

Míst, kde můžete prožít letní dovolenou je nespočet. Někdo jede k moři, někdo dává přednost pobytu doma, ať už na chatách, u rybníků či řek nebo na horách, které mají v létě neopakovatelné kouzlo.

V současné době jezdí v létě na hory minimálně stejné množství turistů jako v zimě. Důvod je jednoduchý. Je tam samozřejmě krásně, to ano, ale jinak než v zimě, kdy je vše bílé, čisté. Schválně, kdo z vás navštívil stejné místo v zimě a pak v létě? To byl rozdíl, a že jste to ještě nezkusili? Tak právě pro vás může být tento článek inspirací.

Jizerské hory jsou nádherným místem s mnohými přírodními krásami, vyhlášenými rozhlednami a dalšími krásnými výletními místy. Někdo vyhledává rušnější prostředí, někdo zase klidnější. A právě vás, kdo máte raději klid, zveme do našeho hotelu Perla Jizery ***, který se nachází v malebné vesničce Josefův Důl, nedaleko Albrechtic s vyhlášeným Tanvaldským Špičákem. Hotel se nachází až na samém konci vesničky, přímo pod Josefodolskou přehradou.

Hotel Perla Jizery *** poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových (manželská postel nebo oddělená lůžka), třílůžkových a v rodinných pokojích. Dvou nebo třílůžkové pokoje mohou být typ standard nebo typ superior. V hlavní budově je restaurace s krbem a s dětským koutkem, v areálu pak dvě letní terasy, dětské hřiště, krytý altánek s grilem a srub sauny s ochlazením v tekoucí horské říčce, který patří mezi nezapomenutelné zážitky hostů.

Těšíme se tedy, třeba právě na Vaši návštěvu!

Hotel Perla Jizery ***
Jizerské hory
Josefův Důl 187, 468 44 Josefův Důl
GPS: 50°47‘16.15”N 15°12‘51.58”E
www.hotel-perla-jizery.cz
www.e-pobyty.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here