Turistický informační magazín TIM 3+4 2023

0
1875

https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/03/TIM_3-4_2023_web.pdf

Vážení čtenáři,
překonali jsme již téměř zimní období, a blížíme se k jaru a také samozřejmě k oslavě velikonoc. Přes všechny obtíže a všechny špatné zprávy, kterých se nám dostalo v loňském roce více než dost s velkou radostí pozorujeme, že turistika, výlety po českých krajích nám nejen zůstávají, ale stále rostou. Samozřejmě, všechno nám průběžně zdražilo – vstupenky, jízdenky, benzín, nabídka restaurací, vleky, to všechno je pravda. Ale sami víme, že i všem zařízením razantně vzrostly vstupy, a tak navýšení cen bylo nutné. A jak jsme měli možnost srovnávat, žádný z těchto podniků, které nám poskytují servis při našich výjezdech do krásné české krajiny nebyl rád, že musí zvyšovat ceny.
Nicméně právě v této nervózní a hektické době je potřeba se odreagovat, strávit pěkné chvíle s rodinou. Toto jarní vydání vám nabídne možnosti zajímavých výletů, které zaujmou celou rodinu, malé i dospělé návštěvníky a poskytne jim radost ze společných zážitků.
Budou to výlety, které vám nevyčerpají rozpočet, kde načerpáte zážitky za jediný den na celý další pracovní i školní týden.
Těšíme se na vaše zážitky.

Čtěte zde: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/03/TIM_3-4_2023_web.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here