TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN TIM 5+6 2023

1
1505

https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/05/TIM_5-6_2023_WEB.pdf

Jak to vypadá pro tento rok možná budeme muset vymyslet pro počasí speciální pořekadlo: „Duben, ještě tam budem, květen zase si za kamna vlezem.“ Celá Evropa, jak nám skoro každý den hlásí zprávy se otepluje, ale u nás to letos nějak není vidět.
A přitom už se netrpělivě těšíme, že vyrazíme na výlety, vycházky, vyjedeme na kole na pěknou túru a pochytáme alespoň 50 jarních kilometrů. A tohle se nám vlastně na počasí líbí, meteorologové si mohou hlásit co chtějí, nad hlavou nám brázdí satelity, ale nakonec počasí zvítězí a dělá si co chce.
Pro tohle vydání jsme vám připravili jarní novinky našich krásných měst, památek Unesco, a připravte se I na nové tipy. Od našich čtenářů víme, že si rádi podle našich tipů vybírají výlety, a tak jsme připravili pro každého čtenáře něco zajímavého.
Výlety do přírody, památky a kultura ve městech, nové prohlídkové okruhy a také doporučení na zajímavé regionální ochutnávky.
Samé skvělé zážitky přeje, vaše redakce.

https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/05/TIM_5-6_2023_WEB.pdf

1 komentář

  1. Milý Tim Toure píšu ti z jednoho z největších náměstí v ČR z Třebíče, Představ si , že v Ticu na tomto Karlově náměstí ještě nemají tvůj magazín. Vyšel jsi vůbec?
    Zdravím Libor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here