BRNĚNSKÉ VÁNOCE ŠTĚDRÝM DNEM NEKONČÍ

0
1030

Náměstí Svobody plné hudby a zábavy a romantické Dominikánské náměstí věnované skvělé gastronomii a rodinám s dětmi – to jsou oblíbené brněnské adventní trhy, které díky velkému zájmu návštěvníků již druhým rokem nekončí před Štědrým dnem.

Stánky s občerstvením a vánočními dárky, originální brněnské hrníčky a vratné obaly, vánoční strom jako připomínka toho vůbec prvního u nás a koncerty, velký vyřezávaný betlém a Ježíškova pošta, adventní procházky a jízdy a výhled ze slavnostně nasvícené věže Staré radnice. To vše k Brněnským Vánocům neodmyslitelně patří a tyto kratochvíle si každý rok užijí tisíce Brňáků i přespolních.

Brněnské Vánoce budou zahájeny 29. listopadu tradičním videomappingem, pokračovat budou nabitým programem pro děti a dospělé až do Štědrého dne a ve své gastronomické části i dál. Až do 5. ledna si budou místní, jejich návštěvy a turisté vychutnávat zimní Brno bez tlačenic a předvánočních stresů, zato s teplým nápojem pod širým nebem. A to včetně Štědrého dne a Silvestra.

 

Informační centrum TO JE Brno
Panenská 1, 658 78 Brno
Otevírací doba: denně 9.00–18.00
Tel.: +420 513 039 035, +420 602 40 42 46
E-mail: panenska@ticbrno.cz
www.ticbrno.cz

FOTO: Michal Růžička, Monika Bury

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here