Kam vyrazit s dětmi o víkendu? Přeci na pestrobarevný koncert Lollipopz!

0
1667

Barevná show jedné z nejoblíbenějších dětských kapel současnosti láká na koncert, který si užijete přímo z bazénu! Vyrazte s dětmi v sobotu 18. července do Aquapalace Praha a překvapte je perfektním prázdninovým zážitkem.

Laura, Ela, Nikki a Pája jsou talentované zpěvačky, které vystoupí již tuto sobotu v největším aquaparku ve střední Evropě. Jejich vystoupení si už zamilovaly tisíce dětí, a to nejen díky chytlavým melodiím a tanečkům, ale i nápaditým parukám a pestrým kostýmům.

Koncert proběhne ve Vodím světě a je pro návštěvníky zdarma v rámci běžného vstupného. Hosté se tak mohou těšit na zážitek přímo z bazénu! Fanoušci Lollipopz mají navíc možnost koupit si vstupenku Meet & Greet, která zahrnuje osobní setkání se zpěvačkami, autogramiádu a společné focení.

Kromě prvotřídní show Aquapalace Praha nabídne také nabitý animační program pro děti v pirátském stylu i netradiční spojení virtuální reality s vodními atrakcemi při jízdě na tobogánu MAGIC TUBE anebo v jediné VR herně pod vodní hladinou ve VR AVATAR ZONE, kde se nachází i novinka letoška – stimulátor létání.

Na návštěvníky čeká také oblíbené mořské vlnobití i nejdelší Divoká řeka v České republice, jež měří rekordních 250 metrů. Novinkou je také POOL BAR, který nabízí drinky přímo z bazénu a hudba pod vodní hladinou v Korálovém Dómu.

Podrobné informace ke koncertu:

Termíny: 18. července od 14 hodin

Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha-Čestlice

Vstupenky: Vstupné na akci je zahrnuto v rámci běžného vstupného do Vodního světa Aquapalace Praha. K dispozici na www.aquapalace.cz.

Více informací o Lollipopz:

Růžové Lauře je 12 let a tancování i zpívání miluje odmalička. Dokonce ovládá i hru na klavír. Ráda sportuje a stará se o své domácí mazlíčky – kocoura Santiho, kočku Sivu a psa Connyho. Zpívat s kapelou byl vždycky její sen!

Ela se zelenými vlasy sama o sobě říká, že je tak trochu blázen. V 11 letech mluví slovensky, anglicky, francouzsky a trošku i rusky. Doma pečuje o psa Keity a kočku Lízu. Ráda plave a lyžuje.

Pája je veselá, upovídaná holka, která se nebojí žádné výzvy! Věnuje se zpěvu, tancování, a dokonce i herectví. Mazlíčky žádné nemá, ale prý má doma bráchu, a to je tomu dost podobné.

Modrovlasá Nikki je hodně akční a sportovně založená. Mimo zpěvu a tance ráda jezdí na koni. Doma má úplný zvěřinec čítající 2 bratry, králíka, kočku a psa. V plánu má však ještě tygra, krokodýla a dinosaura! To jsou Lollipopz! Nenechte si ujít jejich velkolepou pestrobarevnou show!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here