Fanshop Českých drah

0
253

Už více než měsíc funguje oficiální Fanshop Českých drah. Za tuto dobu už si dárkové předměty národního dopravce objednalo tisíce železničních fanoušků, a to i ze zahraničí. Největší zájem je prozatím o 3D flash disky v podobě lokomotiv a jednotek, často se objednávaly také hračky nebo oblečení s motivem vlaků. Ve Fanshopu najdou železniční obdivovatelé i netradiční upomínkové předměty a v budoucnu tu nakoupí třeba i vyřazené předměty z vlaků.

Od začátku loňského prosince funguje na stránkách www.cd.cz/fanshop Fanshop Českých drah, na kterém železniční fanoušci naleznou celou řadu dárkových a upomínkových předmětů. Za první měsíc mají tyto stánky přes 300 tisíc návštěvníků. Kromě internetového obchodu jsou některé dárkové předměty k zakoupení také v mnoha stanicích. Před vánočními svátky byl o upomínkové předměty velký zájem a v e-shopu a ve stanicích se jich dohromady prodalo více než 38 tisíc kusů. Mezi nimi bylo i několik desítek zahraničních objednávek.

Největší zájem byl o 3D flash disky, ty Fanshop nabízí například v podobě legendárních lokomotiv Sergej, Bardotka, Vectron nebo jednotek RegioShark či CityElefant. Z hraček  se nejvíce objednávalo Pendolino se zvukem a světlem nebo kovová lokomotiva Českých drah. Zájem byl i o 3D adventní kalendáře v podobě Vectronu nebo vozu 810 a populární mezi kupujícími byla i trička, která jsou ve Fanshopu v nejrůznějších barevných kombinacích a s různými motivy historických i současných vlaků národního dopravce.

Kromě zmíněných předmětů nabízejí České dráhy ve svém Fanshopu stovky dalších dárkových předmětů od oblečení přes modely vlaků, kancelářské potřeby, knihy, elektroniku až po hračky. Zájemci si ale mohou pořídit třeba také multifunkční skládací nůž, sadu na čištění bot, škrabku na sklo se smetákem, skládací deštník nebo mini petanque.

Nabídka Fanshopu se bude dále rozšiřovat o další položky. Do budoucna by tu železniční fanoušci mohli pořídit také vyřazené předměty z vlaků. Například stolečky, popelníky, sedadla z interiéru vyřazených vlaků a další zajímavosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here