Oslava řeky Ohře se letos zastaví v Klášterci nad Ohří

0
639

Den Ohře, tradiční červencová slavnost řeky, která putuje po jejím toku, se letos zastaví v Klášterci nad Ohří. Destinační agentura Dolní Poohří chystá celodenní program v letním kině                      v sobotu 24. července.

Destinační agentura Dolní Poohří, která propaguje region podél řeky Ohře v Ústeckém kraji, letos slaví deset let od svého založení. Připomene si to právě na Dni Ohře, tradiční letní slavnosti. „Do Klášterce nad Ohří byla akce naplánována už v loňském roce, ale
protikoronavirová opatření ji nakonec nedovolila uspořádat.
Brány letního kina v Klášterci nad Ohří se návštěvníkům otevřou v 10 hodin. Bohatý celodenní program čeká hlavně rodiny s dětmi. Ty dostanou kartičku, na kterou mohou na jednotlivých stanovištích sbírat razítka za splněné úkoly. Na místě si mohou děti také zaskákat v nafukovacím hradu nebo vyzkoušet lukostřelbu a virtuální realitu se závodním autem. O zábavu se bude starat dětský kabaret divadla Hnedle Vedle a samozřejmě oblíbení maskoti Dolního Poohří – Ohřinka s Ohřínkem.
Prvním bodem programu na pódiu bude křest. Popáté a naposledy vydává agentura průvodce pro děti Putování s Ohřinkou. Nový díl bude ihned na místě k dostání v našem stánku. V tom návštěvníci najdou i množství dalších publikací, s nimiž mohou cestovat po Dolním Poohří. Prezentovat se bude i turisticko-sportovní seriál Ohřecká Osmička, který se překlopil do druhé poloviny letošního ročníku a zapojit se do něj mohou další zájemci.

V programu se během dne mohou návštěvníci těšit na šermířské vystoupení skupiny
Mortis, bubenickou show a od 14.30 hodin vystoupí Richard Nedvěd, stand-up komik,
zakladatel „trapnomagie“ a úspěšný účastník soutěže Československo má talent.

Po svém vystoupení se bude věnovat divákům při autogramiádě. Celý program završí od 17
hodin koncert zpěváka Pavla Callty.
Celý den nebude chybět občerstvení. Pozvání agentury přijali také někteří držitelé
značky Poohří regionální produkt®, kteří představí své výrobky. Vstupné na akci je
jednotné a činí 50 korun.

Přiložené foto: Den Ohře 2019 v Kadani a postavičky Ohřinka a Ohřínek – vše archív DADP.

http://www.dolnipoohri.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here