Vyrazte s dětmi na koncert Lollipopz do Aquapalace Praha

0
1999

Úspěšná dívčí skupina Lollipopz vystoupí již podruhé v aquaparku v Čestlicích. Užijte si den plný energických tanečků a pestrých kostýmů, a to přímo z bazénu. Akce se uskuteční ve Vodním světě v sobotu 15. srpna od 14 hodin.

Laura, Ela, Nikki a Pája – čtyři holky, které si získaly srdce tisíců dětí i dospělých. Udělejte svým ratolestem radost a dopřejte si sobotní odpoledne plné zážitků v největším aquaparku ve střední Evropě. Uvidíte, že vás chytlavé melodie a dobře zvládnutá choreografie roztančí i skvěle naladí.

Koncert proběhne ve Vodím světě a je pro návštěvníky zdarma v rámci běžného vstupného. Lollipopz si ale pro své fanoušky připravily i speciální setkání nazvané Meet & Greet, na které je potřeba speciální vstupenka. Ta zahrnuje osobní setkání se zpěvačkami, autogramiádu a společné focení přímo v natáčecím studiu Lollymánie.

Kromě oblíbené show Aquapalace Praha zve na nabitý animační program pro děti v pirátském stylu i na spojení virtuální reality s vodními atrakcemi, kterou si návštěvníci nejvíce užijí při jízdě na tobogánu MAGIC TUBE nebo v jediné VR herně pod vodní hladinou ve VR AVATAR ZONE, kde se nachází i novinka letoška – stimulátor létání.

Na návštěvníky čeká také oblíbené mořské vlnobití i nejdelší Divoká řeka v České republice měřící rekordních 250 metrů. Novinkou je také POOL BAR, který nabízí drinky přímo z bazénu i koktejl Jakuba Koháka Sweet Aqua Chick, a hudba pod vodní hladinou v Korálovém Dómu.

Podrobné informace ke koncertu:

Termíny: 15. srpna od 14 hodin

Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha-Čestlice

Vstupenky: Vstupné na akci je zahrnuto v rámci běžného vstupného do Vodního světa Aquapalace Praha. K dispozici na www.aquapalace.cz.

Více informací o Lollipopz:

Růžové Lauře je 12 let a tancování i zpívání miluje odmalička. Dokonce ovládá i hru na klavír. Ráda sportuje a stará se o své domácí mazlíčky – kocoura Santiho, kočku Sivu a psa Connyho. Zpívat s kapelou byl vždycky její sen!

Ela se zelenými vlasy sama o sobě říká, že je tak trochu blázen. V 11 letech mluví slovensky, anglicky, francouzsky a trošku i rusky. Doma pečuje o psa Keity a kočku Lízu. Ráda plave a lyžuje.

Pája je veselá, upovídaná holka, která se nebojí žádné výzvy! Věnuje se zpěvu, tancování, a dokonce i herectví. Mazlíčky žádné nemá, ale prý má doma bráchu, a to je tomu dost podobné.

Modrovlasá Nikki je hodně akční a sportovně založená. Mimo zpěvu a tance ráda jezdí na koni. Doma má úplný zvěřinec čítající 2 bratry, králíka, kočku a psa. V plánu má však ještě tygra, krokodýla a dinosaura! To jsou Lollipopz! Nenechte si ujít jejich velkolepou pestrobarevnou show!

http://www.aquapalace.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here