VLAKEM ČESKÝCH DRAH ZA ZÁŽITKY

0
2208

Všimli jste si, že výletění vlakem začíná být zase in? Pokud se vám tento způsob cestování zalíbil, můžete na podzim vybírat z mnoha zajímavých akcí.

Na podzimní Floru Olomouc se slevou od 4. 10. do 7. 10. 2018
Podzimní etapa Flory Olomouc se letos koná od 4. do 7. října. Na tradiční přehlídku ovoce a zeleniny se do hanácké metropole můžete svézt vlakem ČD na zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak + se slevou 50 %. Hlavní expozice podzimní etapy Flory Olomouc má název Tržiště první republiky, a odkazuje tak ke stému výročí založení republiky a tradici trhů na náměstích a návsích. Přehlídka produktů nejlepších tuzemských pěstitelů bude na olomouckém výstavišti v pavilonu A. Český zahrádkářský svaz v pavilonech B a C mimo jiné představí i výstavu pomologů pod názvem Zemská výstava. Kromě podzimních zahradnických trhů je součástí podzimní Flory Olomouc také festival gastronomie a nápojů Olima. Aby vám jízdenka Vlak + Flora platila i pro cestu zpět, nechte si ji orazítkovat na olomouckém výstavišti u stánku ČD.

Regionální Den železnice v České Třebové a 170 let trati Brno – Česká Třebová v sobotu 15. 9. 2018
Oslavte s námi regionální Den železnice v České Třebové, který je tentokrát také spojený s oslavou 170 let tratě Brno – Česká Třebová. Těšit se můžete i na jízdu historického vlaku s rakouskou parní lokomotivou Hrboun. Jízda historického vlaku, který poveze lokomotiva „Hrboun“, se uskuteční v rámci oslavy 170 let od zahájení provozu na této významné trati.

Regionální Den železnice v Boskovicích 29. 9. 2018
Poslední zářijovou sobotu (29. 9.,) se můžete svézt parním vlakem po trase Brno – Adamov – Blansko – Boskovice – a zpět. V Boskovicích se koná v tento den doprovodný program oslav regionálního Dne železnice v Jihomoravském kraji. Do Boskovic, kde se konají hlavní oslavy, se můžete svézt z Brna zvláštním vlakem taženým parní lokomotivou “Skaličák”.

Více informací najdete na:
www.cd.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here