České hory opět v ohrožení?

0
696

České skiareály díky příznivé předpovědi počasí začaly s technickým zasněžováním a další intenzivní přípravou na zimní sezónu. První lyžaři se objevili na sjezdovkách již začátkem prosince. Horská střediska zaručují dodržování platných hygienických opatření pro zajištění nepřerušeného průběhu sezóny.

2021/22 je opět nastartován projekt Czech Skipass, tento produkt bude v nadcházející zimě v prodeji.

Horská střediska letos vložila hodně energie a prostředků také do zajištění bezpečnosti v souvislosti s koronavirovým onemocněním. Vnitřní prostory jsou pravidelně desinfikovány, připraveny jsou rozestupy mezi návštěvníky. Skiareály zavedly nebo rozšířily online prodeje skipasů či rezervace vybavení nebo pořídily bezkontaktní automaty na prodej skipasů.

Aktuální doba zároveň urychlila i spuštění nových systémů prodeje skipasů online a přes selfservice pointy v Harrachově a Říčkách, kde jsou samoobslužné kiosky na prodej skipasů a vrácení chipkaret. Online služby a věrnostní programy fungují také v Dolní Moravě, na Lipně, kde nabízejí i exkluzivní personifikované nabídky, dále ve SkiResortu Černá Hora-Pec a ve Špindlerově Mlýně, kde prodávají více jak 70 % skipasů online. V areálech Ski-Resortu testují výdejní automaty tzv. sKiosky, kde si lidé budou moci vyzvednout online koupený skipas pohodlně a bez fronty. Rezervovat si můžete i své parkovací místo online, a buď nahrát na kartu SkiResort Card nebo vytisknout.

Na večerní lyžování se mohou návštěvníci těšit v areálu Dolní Moravy a Kohútky. Skicrossovou trať si mohou letos vyzkoušet závodníci i široká veřejnost ve Špindlerově Mlýně. Největší prodejna Intersport na horách se zázemím lyžařské školy a půjčovny najdou letos návštěvnici Lipna. V Harrachově si pak mohou lidé uschovat lyže v samoobslužném skidepotu.

Na Malé Úpě vyzkoušejte nově propojený areál. Vše zařídíte výhodně a pohodlně online, od skipasu přes půjčení lyží. Nejlepší ale je, že mezi areály Pomezky a U kostela se budete moci přesouvat bez sundání lyží po nově vzniklých sjezdovkách Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk.

www.ahscr.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here