Lipno nabízí svahy pro začátečníky i náročné lyžaře

0
870

Skiareál Lipno se nachází v nádherné části jižní Šumavy u lipenského jezera. Nabízí celoroční aktivity pro rodiny s dětmi.

Největší prodejna INTERSPORT na českých horách

Pro nadcházející zimní sezonu, čeká na všechny návštěvníky areálu jedna z hlavních novinek. Jsou jí nové a komfortnější zázemí lyžařské školy, půjčovny zimního vybavení i obchodu INTERSPORT, který se tak stane největší prodejnou této značky na českých horách. Nové prostory budou modernější a prostornější než doposud a nachází se v nově vybudovaném hotelu Element, který chystá své otevření v letní sezoně příštího roku.

Pro lyžaře začátečníky je připraveno letos nové, větší, výukové hřiště Fox park se čtyřmi pojízdnými koberci, nebo několik desítek instruktorů z lyžařské školy Lipno.

Lipno.card – skipas i karta plná výhod

Registrovaná karta hosta Lipno.card slouží jako skipas a přináší i mnoho dalších výhod. Po spárování s účtem věrnostního klubu na www.lipnocard.cz umožňuje svému držiteli čerpat další benefity například při návštěvě Stezky korunami stromů, Aquaworldu Lipno nebo pak v létě v Království lesa. Skipas i vstupenky je možné zakoupit online z pohodlí domova a ušetřit tak nejen peníze, ale také čas.

Lipno to je rodinné lyžování

Sjezdovky na Lipně jsou vhodné pro úplné začátečníky a občasné lyžaře, stejně tak pro lyžařské fajnšmekry. Každý si najde tu svou, oblíbenou. Celkem zde můžete lyžovat na 13,5 km sjezdovek, vozit se třemi čtyřsedačkovými a jednou dvousedačkovou lanovkou nebo ve Foxparku po čtyřech kobercích.

Před vašim příjezdem na Lipno nemusíte řešit ani nákup výbavy. Jen kousek od centrálního parkoviště se nachází půjčovna INTESRPORT Rent, kde si během lyžařské sezóny můžete zapůjčit jak kompletní sety, tak jednotlivé části lyžařského vybavení.

Stezka korunami stromů nabízí nejen výhledy do okolí

Bezbariérová Stezka korunami stromů je otevřena celoročně a v každém roční období je zážitek z její návštěvy jiný. V zimě stojí za to vidět shora zasněžené vrcholky stromů a zamrzlé lipenské jezero i okolní kopce jižní části Šumavy. Při dobré viditelnosti uvidíte až na 200 km vzdálené vrcholky Alp. Při cestě vzhůru na 40 m věž vás čeká také několik adrenalinových a edukačních zastavení i ptačí stezka. Díky ní se dozvíte mnoho zajímavostí ze života nejen šumavských opeřenců. Z centrálního parkoviště si ke Stezce můžete udělat příjemnou procházku lesem nebo se nechat vyvézt Stazkabusem. Další informace naleznete na:

www.lipno.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here