Nekonečná „sezónka“ nejen pro lyžování

0
888

Pro všechny návštěvníky, kteří neradi ztrácejí čas, stojí ve frontě před pokladnami, a když dorazí do resortu, dávají přednost zamířit přímo na svah, máme jedinečnou nabídku – „nekonečné sezónky“. Ano, nekonečné, protože s koncem zimní sezóny nevyprší! Se sezónkou je možné od letoška využít lanovku na Novou hoľu i po celou letní sezónu 2021!

A to není vše, lyžování je možné téměř nekonečně dlouhé na denní a večerní lyžování v Záhradišti, každý den bez omezení a výluky, od prvního do posledního dne zimní sezóny i 12 hodin denně. Nekonečné množství zábavy s nekonečnou sezónkou si užijí nejmenší návštěvníci v jednom z největších dětských zábavních parků ve střední Evropě. Vstup do funparku a na všechny posuvné pásy a vlek je již zahrnut v ceně této sezónky.

Velmi si v Donovalech váží všech zákazníků a odměňují majitele nekonečné sezónky za jejich loajalitu pokaždé, když navštíví místní restaurační zařízení v Záhradišti a pri Novej holi. S nekonečnou sezónkou získáte 10% slevu na občerstvení v Chatě pod Magurou, bistru Záhradišti a nových stáncích rychlého občerstvení na dolních stanicích lanovky.

Žijeme ve spěchu a nadcházející zimní sezóna bude jistě jiná pro nás všechny. Navzdory všem opatřením a omezením, která musíme dodržovat v každodenním životě, je pobyt na čerstvém vzduchu jednou z nejméně rizikových činností. Dělají vše pro to, aby se hosté v PARK SNOW Donovaly cítili co nejlépe a bezpečně. Zdraví hostů a zaměstnanců je prvořadé, takže přijímají veškerá opatření, aby zabránili dalšímu šíření koronaviru. Proto garantují všem držitelům nekonečné sezónky plnou náhradu peněz v případě, že resort nemohl být otevřen v sezóně 2020/2021.

Koupit on-line a ušetřit!

Nákup skipasu online nyní platí ještě více! Kromě času stráveného v řadě před pokladnou může každý v této sezóně i reálně ušetřit a lyžovat za ceny z loňské lyžařské sezóny zakoupením skipasu na webshopu. Ceny na pokladnách v resortu se budou lišit od této sezóny a budou v průměru o 5% vyšší než při nákupu online.

„Nové“ večerní lyžování

Před zimní sezónou zde přistoupili k modernizaci, která zajistí kvalitnější a především ekologičtější osvětlení hlavní sjezdovky v Záhradišti a na nové sjezdovce u lyžařského vleku Lomená poma, takže večerní lyžování v Donovalech je největší na Slovensku. Osvětlení celkem dvou kilometrů sjezdovek je zajištěno technologií s moderními LED světly, která jsou méně energeticky náročné a šetrnější k životnímu prostředí a zároveň mnohem účinnější a výkonnější.

Nové après-ski bary přímo na svazích

Skvělé lyžování jde ruku v ruce s kvalitními doplňkovými službami a restauračním zařízením na svahu i mimo něj. Oblíbená zastávka všech lyžařů v dolní stanici lanovky na Novou holu, apres ski Husky bar dostal nové šaty. Do zvětšené části samotného baru a nové terasy bylo přidáno více než 60 míst u stolů nebo v útulném salonku.

Kompletní novinkou je bar apres ski v blízkosti 4-sedačkové lanovky v Záhradišti. Věrné návštěvníky a majitele „nekonečné sezónky“ čeká při návštěvě restauračních zařízení resortu, jak apres ski barů, bistra Záhradiště, tak restaurace Chaty pod Magurou dárek, v podobě 10% slevy na konzumaci, po předložení čipové karty se skipasem.

Největší dětský FUN PARK ve střední Evropě

Dětský FUNPARK v Donovalech je jedním z největších parků v Evropě. Najdete ho v části Mistríky, v nejvhodnější lokalitě pro výuku lyžování, přímo mezi dvěma lyžařskými svahy Nová hoľa a Záhradište.

Ve FUN PARKU o rozloze 2500 m2 je k dispozici 9 posuvných koberců, pomocí kterých se dětí naučí lyžovat mnohem lépe, rychleji a beze strachu. Nechybí tu ani kolotoč s pohonem, který je velkým pomocníkem při výuce lyžování. Děti se učí lyžovat v lyžařské škole již od 3 let. Každý den probíhá ve 12 hodin jedinečná „Show na sněhu“ s množstvím zábavy a jízdou sněžným vláčkem. Oblíbení jsou maskoti Dodo, Lulu a Brumík a myšáci PARK SNOW. Rezervace a objednávky přímo na recepci hotelu!

Zimní Donovalkovo

Kouzlo slavnostního adventu vás letos okouzlí v našem malém vánočním městečku DONOVALKOVO. Vánoční město DONOVALKOVO bude dech beroucí novinkou letošní zimy!

DONOVALKOVO, které jsme vymysleli a postavili pro děti, má 24 malých domečků. Ty budou už z dálky zářit díky krásné vánoční výzdobě. Každý z nich skrývá překvapení.

Letos v zimě bude hlavní město dětí čekat na návštěvníky se zcela novým a slavnostním image – stane se vánočním městem dětí, které je jedinečné na celém světě! Od prosince 2020 si můžete vychutnat vánoční atmosféru s rodinou v DONOVALKOVO pohádkově zasněženém zimním prostředí.

Děti do 8 let lyžují v Donovalech zdarma!

Téměř ve všech lyžařských střediscích na Slovensku si lyžování užívají děti do 6 let s doprovodem dospělé osoby zdarma. V Donovalech ještě navíc lyžuji děti až do 8 let s rodiči zdarma, v případě, že si jejich rodiče zakoupí 3–7 denní skipas.

Šestiletý limit pro děti, které nepotřebují skipas a lyžují s rodičem, zůstává při nákupu krátkodobých skipasů – tedy všechny s platností kratší než 3 dny. Limit na 6 let se uplatňuje také při nákupu permanentky na celou sezónu.

6-denní lyžování s PARK SNOW Card v hlavní sezóně pro dospělouosobu již od 21.70€/ den!!

PARK SNOW CARD: Vezměte dovolenou do vlastních rukou! Co je park snow card?

Produkt PARK SNOW Card je v resortu znám již několik sezón. Hosté to znají prostřednictvím karty, kterou používají v partnerském ubytovacím zařízení, pokud se ubytují alespoň na 2noci a mohou tuto službu využít za výhodnější ceny.

Nejatraktivnější slevy, které můžete s kartou využít:
• slevu na 3–denní nebo 6–denní skipas v PARKU SNOW Donovaly
• slevu na celodenní vstup do dětského zábavního parku
• slevy ski na půjčovny lyžařského a snb vybavení, školy, služby, wellness, muzea a další

Jak získám kartu hosta – PARK SNOW Card?

Pobytovou kartu hosta sevšemi výhodami získává host na objednávku od pronajímatele před příjezdem do resortu. Podle délky pobytu získává pobytovou kartu pro krátkodobý pobyt (2-4 noci) a dlouhodobou kartu (5-7 nocí). Samotná karta dostanete buď na recepci, nebo v infocentru. Cena karty je 2,90 EUR (včetně DPH). Slevová karta je vydána pouze hostům starším 6 let, kteří se ubytují v partnerském zařízení, seznam je uveden na webu www parksnowcard.sk, na minimálně 2 noci.

Riders Park Záhradište – nejlepší snowpark v Donovalech

V areálu PARK SNOW Donovaly najdete nejlepší snowpark na Slovensku. V parku se nachází 3 skoky a 12 překážek, které se v průběhu sezóny mění. Každou sezónu se v parku objeví nové překážky a v minulosti vznikla i CHILLOUT ZONA s hudbou. Podrobné informace najdete na www.riderspark.sk

Donovaly i pro běžkaře

V Donovalech si na svoje určitě přijdou i vyznavači běžeckého lyžování. K dispozici jsou 2 běžecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donoval až na Šachtičku. Celková délka pravidelně upravovaných běžeckých tras je 18,4 km.

Mapu běžkařských tratí si můžete stáhnout z www.parksnow.sk sekce „Mapy“.

Fotopoint Nová hoľa

Co si jistě nemůže nechat ujít skvělý den strávený s námi v PARK SNOW Donovaly? To je pravda, fotka na památku těch nejbližších! Poslat pozdrav rodině, přátelům nebo známým, stačí pozdravit přes facebook nebo instagram. Jak na to? Jeďte lanovkou na Novou holu, kde uvidíte nové zařízení přímo naproti horní stanici. Přiložte čipovou kartu se skipasem nebo zpáteční jízdenkou ke čtečce na označeném místě a přesuňte se na pozici během 10 sekund, usmějte se a počkejte na blesk. Během několika minut ji snadno najdete v mobilní aplikaci Skiline nebo na www.skiline.cz spolu se statistikami o tom, kolik kilometrů jste s námi již lyžovali. Nejste spokojeni s fotografií? Nevadí, vyfotit znovu a znovu … 🙂

Nové moderním pracoviště zdravotnického centra, se nachází přímo v centru obce v přízemí bytového domu Horec. Od prosince 2017 poskytují zrekonstruované prostory soukromé úrazové chirurgické kliniky vybavené rentgenovým vybavením nejvyšší standard zdravotní péče. Lékař je k dispozici denně po dobu zimní sezóny od 9:00 do 19:00. Ačkoli se jedná především o traumatologickou kliniku, lékař také vyšetří pacienty s akutními onemocněními, jako jsou dýchací cesty nebo bolesti břicha.

8-hodinový výběrový skipas (8-hodin za sezónu)

Lyžujte 8 hodin celkem s čerpáním po 1 hodině. Prvním průchodem přes turniket aktivujete skipas na 1 hodinu, v průběhu které můžete uskutečnit neomezený počet jízd. Pokud po uplynutí této hodiny neuskutečníte další přechod turniketem, zůstává vám na lístku 7 hodin, které můžete využít na denním nebo večerním lyžování v průběhu celé lyžařské sezóny.

Příklad: Jdu do resortu v 8:25. Poprvé procházím turniketem v 8:31. V tomto bodě, bude odečtena celá hodina z mého skipasu do 9.31. Pak jsem se rozhodl dát si pauzu a jít do Husky baru. Pořád mám na lístku celých sedm hodin. Lyžuji znovu od 11:40 (bude odpočítána druhá hodina do 12:40), ale udělám jen jednu jízdu a setkám se s přítelem, který mě zavolá na oběd. Po obědě se nevrátím na sjezdovku, mám jízdenku s 6 hodinami, kterou mohu použít podobným způsobem kterýkoli jiný den nebo ve stejný den pro večerní lyžování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here