PARK SNOW Donovaly

0
1380

Pro všechny návštěvníky, kteří neradi ztrácejí čas ve frontě před pokladnami, a po příjezdu do resortu, dávají přednost zamířit přímo na svah, máme výhodnou nabídku – „nekonečné sezónky“. Nekonečné, protože s koncem zimní sezóny nevyprší! Se sezónkou můžete využít lanovku na Novou hoľu i po celou letní sezónu 2022!

A to není vše, lyžovat můžete nekonečně dlouho přes den i večer v Záhradišti, každý den bez omezení a výluk, od prvního do posledního dne sezóny i 12 hodin denně. Nekonečné množství zábavy s nekonečnou sezónkou si užijí nejmenší návštěvníci v jednom z největších dětských zábavních parků ve střední Evropě. Vstup do funparku a na všechny posuvné pásy a vlek je již zahrnut v ceně této sezónky.

Velmi si v Donovalech váží všech zákazníků a odměňují majitele nekonečné sezónky za jejich loajalitu pokaždé, když navštíví místní restaurační zařízení v Záhradišti a v Nové holi. S nekonečnou sezónkou získáte 10% slevu na občerstvení v Chatě pod Magurou, bistru Záhradišti a nových stáncích rychlého občerstvení na dolních stanicích lanovky. Všem držitelům nekonečné sezónky garantuje resort plnou náhradu peněz v případě, že resort nemohl být otevřen v sezóně 2021/2022. Nákup skipasu online je nyní ještě více výhodný! Ceny na pokladnách v resortu se liší a jsou v průměru o 10% vyšší než při nákupu online.

Večerní lyžování

Před zimní sezónou zde přistoupili k modernizaci, která zajistí kvalitní, především ekologické osvětlení hlavní sjezdovky v Záhradišti a na nové sjezdovce u lyžařského vleku Lomená poma, takže večerní lyžování v Donovalech je největší na Slovensku. Osvětlení celkem 2 km sjezdovek je zajištěno technologií s moderními LED světly.

Après-ski bary přímo na svazích

Oblíbená zastávka všech lyžařů v dolní stanici lanovky na Novou hoľu je v apres ski Husky baru se zvětšenou částí samotného baru a novou terasou s kapacitou 60 míst.

Úplnou novinkou je bar apres-ski v blízkosti 4-sedačkové lanovky v Záhradišti. Na věrné návštěvníky a majitele „nekonečné sezónky“ čeká při návštěvě restauračních zařízení resortu, jak apres ski barů, bistra Záhradiště, tak restaurace Chaty pod Magurou dárek, v podobě 10% slevy na konzumaci, po předložení čipové karty se skipasem.

Největší dětský FUN PARK ve střední Evropě

Dětský FUNPARK v Donovalech je jedním z největších parků v Evropě. Ve FUN PARKU o rozloze 2500 m2 je k dispozici 9 posuvných koberců, pomocí kterých se dětí naučí lyžovat mnohem lépe, rychleji a beze strachu. Nechybí tu ani kolotoč s pohonem, který je velkým pomocníkem při výuce lyžování. Děti se učí lyžovat v lyžařské škole již od 3 let. Každý den probíhá ve 12 hodin jedinečná „Show na sněhu“ s množstvím zábavy a jízdou sněžným vláčkem. Oblíbení jsou maskoti Dodo, Lulu a Brumík a myšáci PARK SNOW. Rezervace a objednávky přímo na recepci hotelu!

Zimní Donovalkovo

DONOVALKOVO, které je vymyšleno a postaveno hlavně pro děti, čítá 24 malých domečků, které už z dálky září díky krásné vánoční výzdobě. V každém z nich se skrývá překvapení.

V Donovalech ještě navíc lyžuji děti až do 8 let s rodiči zdarma, v případě, že si jejich rodiče zakoupí 3–7denní skipas. Šestiletý limit pro děti, které nepotřebují skipas a lyžují s rodičem, zůstává při nákupu krátkodobých skipasů – tedy všechny s platností kratší než 3 dny. Limit na 6 let se uplatňuje také při nákupu permanentky na celou sezónu.

6-denní lyžování s PARK SNOW Card v hlavní sezóně pro dospělouosobu již od 25.30€/ den!!

PARK SNOW CARD

Nejatraktivnější slevy, které můžete s kartou využít:
• slevu na 3denní nebo 6denní skipas v PARKU SNOW Donovaly
• slevy ski na půjčovny lyžařského a snb vybavení, školy, služby, wellness, muzea a další

Pobytovou kartu hosta se všemi výhodami získává host na objednávku od pronajímatele před příjezdem do resortu. Podle délky pobytu získává pobytovou kartu pro krátkodobý pobyt (2-4 noci) a dlouhodobou kartu (5-7 nocí). Samotnou kartu dostanete buď na recepci, nebo v infocentru. Cena karty je 2,90 EUR (včetně DPH). www.parksnowcard.sk

Riders Park Záhradište – nejlepší snowpark v Donovalech

V areálu PARK SNOW Donovaly najdete nejlepší snowpark na Slovensku. V parku se nachází 3 skoky a 12 překážek, které se v průběhu sezóny mění. Každou sezónu se v parku objeví nové překážky a v minulosti vznikla i CHILLOUT ZONA s hudbou. Podrobné informace najdete na www.riderspark.sk

Donovaly i pro běžkaře

V Donovalech si na svoje určitě přijdou i vyznavači běžeckého lyžování. K dispozici jsou 2 běžecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donoval až na Šachtičku. Celková délka pravidelně upravovaných běžeckých tras je 18,4 km. Mapu běžkařských tratí si můžete stáhnout z www.parksnow.sk sekce „Mapy“.

PARK SNOW Donovaly – další atrakce

• volná umělá ledová plocha
• Riders Park – snowpark
• dětský PATTY ski Funpark s animačním programem pro děti
• 18,4 km běžeckých tras
• 9,5 km skialpových tras
• snowparagliding, psí a koňské sáně
• Fotopoint Nová hoľa
• Moderní zdravotní středisko
• Informační systém Deskline

Správa centra PARK SNOW Donovaly
Tel.: +421-48-4199-881
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
Souvenir obchod Donovaly
Rezervace: tel.: +421-48-4199-900
E-mail: info@infodonovaly.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here