Lázně Sliač – motor vašeho srdce

0
1189

Lázně Sliač, historicky známé a vyhledávané lázně, posazené do nádherné přírody Středního Slovenska. První písemná zmínka o lázních pochází z roku 1244. V 15-16. století, patřily lázně mezi nejvyhledávanější lázně v Uhersku. V 18. až 20. století často navštěvované významnými hosty z oblasti politiky, kultury a vědy.

Unikátní lázně, vyhledávané zejména v souvislosti s léčbou cévních a srdečních onemocnění. Úspěšné jsou i v léčbě pohybového aparátu, ženských nebo onkologických onemocnění.

Nabízí tradiční léčebné pobyty, ale také krátkodobé relaxační, či regenerační pobyty. Lázně poskytují více jak 45 druhů procedur, při kterých je základem uhličitá terapie, tedy vodní uhličité koupele, plynové uhličité koupele, plynové injekce.

Dominantou lázní je kromě 43 hektarů areálu plném parků, alejí a lesoparkem, také kulturní památka Lázeňský Hotel Palace***, který je postavený v duchu funkcionalizmu významným českým architektem Rudolfem Stockarem.

K léčbě zde využívají jedinečné přírodní léčivé zdroje – 4 minerální prameny vhodné na pitné kúry a „Lázeňský pramen“ s unikátní izotermickou teplotou a vysokým obsahem CO2, který se používá na procedury bez umělých zásahů, to znamená vysoká vstřebatelnost minerálů a dalších léčivých látek. Léčbu formou procedur doplňuje i 7 druhů diet a překrásné přírodní prostředí, které je balzámem na unavenou duši.

Ve volném čase mohou klienti využít termální koupaliště, tenisové kurty, srdíčkové trasy, půjčovnu kol, na své si přijdou i fanoušci nordic walkingu. Navštivte světově známé lázně přímo v srdci Slovenska. Krédem lázní jsou kvalitní a cenově dostupné služby a spokojenost hostů.

KÚPELE SLIAČ a.s.
Tel.: 045/5443 794
E-mail: sales@spa-sliac.sk
www.spa-sliac.sk

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here