Thermalpark v srdci Žitného Ostrova

0
1033

Dovolená plná zábavy, vody a odpočinku v komfortním hotelu a ochutnávkou regionálních specialit v malebném prostředí Slovenska, v srdci Žitného Ostrova v Dunajské Stredě, není jen vysněná představa.

Thermalpark DS s ubytováním ve vlastním stylovém hotelu Thermalpark*** přímo v areálu, je jedním z nejvíce navštěvovaných rekreačních a léčebných center. Na ploše 18 hektarů se nacházejí 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů, z nichž ve dvou bazénech je termální voda o teplotě do 39 °C.

Ve vnitřním wellness bazénu s teplou vodou nesmějí chybět různé chrliče, vodní děla, jeskyně s vodopádem, divokou řekou, masážní lehátka i s perličkovou koupelí. Vedle wellness bazénu je umístěn menší krytý plavecký bazén a bazén pro nejmenší. Účinky vysoce mineralizované termální vody si můžete užít v kryté Rotundě, která se skládá i z venkovní zastíněné části, kam se dá vyplavat.

Termální voda má příznivé účinky hlavně při potížích pohybového aparátu. Pro návštěvníky, kteří si chtějí užít blahodárné účinky termální vody, nabízí areál relaxaci na nové úrovni. Relaxační bazén s horkou vodou nabízí pohodlné sedací plochy.

Pro ty z vás, kteří hledáte koupání a vodní hrátky, doporučujeme navštívit venkovní rekreační bazén s několika vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu najdete velký plavecký bazén a o trochu menši Italský bazén a jacuzzi.

Masážní centrum nabízející širokou škálu klasické, relaxační masáže a různé procedury jako magnetoterapie BEMER, oxygenoterapie, Velusjet hydromasážní postel, trakční postel (k léčbě zad). Saunový svět se čtyřmi saunami (finská, bio, infra a parní), zaručují bezkonkurenční odpočinek a uvolnění.

Součásti parku je venkovní občerstvení s ochutnávkou lokálních delikates ze Žitného ostrova, nově zrekonstruované jezero s pláží a odpočinkovou zónou. Navštivte Thermalpark a zažijte zábavu a aktivní odpočinek.

Více informací najdete na:

www.thermalpark.sk
www.hotel.thermalpark.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here