PARK SNOW DONOVALY MAJÍ CO NABÍDNOUT!

0
1308

V letošní lyžařské sezóně si můžete zakoupit skipas z pohodlí vašeho domova, ještě před odjezdem na hory. Výhod je hned několik, ušetříte čas ve frontách a taky peníze.

Každým zakoupením online skipasu na svou čipovou kartu v systému SKIDATA, získáváte body, které si při dalším nákupu můžete odečíst ve formě slevy nebo si je nasbírat až do doby, kdy budete mít skipas úplně zdarma. Jedno euro = jeden bod. Hodnota jednoho bodu je 5 centů. Třeba při zakoupení jednodenního skipasu za 30 €, získáváte 30 bodů, které si můžete v příštím nákupu uplatnit jako slevu ve výši 1,50 €.

Přes internet můžete koupit úplně všechny typy skipasů. Držitelé karet ISIC, ITIC a EURO26 si mohou koupit skipasy přímo přes internet, prostřednictvím ověření s databází vydavatele těchto karet. Bližší informace ohledně online prodeje skipasů, jako i všeobecné obchodní podmínky najdete na https://skipas.parksnow.sk/

Lyžujte celou sezonu každý den. Zakoupením celosezónního skipasu za 200 € lyžujete každý den v Donovalech od rána do večera a získáte současně zdarma PARK SNOW Card. Dostanete také dárek v podobě slevy na nákup v prodejnách Alpine Pro na Slovensku.

V nabídce je také přenosný 10-denní skipas, kdy se můžete střídat s celou rodinou od 8:30 do 16 hodin. Bližší informace o prodeji skipasů najdete na www.parksnow.sk

Velký úspěch zaznamenalo zavedení nepřetržitého provozu 4-sedačkové lanovky a vleku P2 na Záhradišti v době od 8:30–21:00 hodin. Denní lyžování tak plynule přechází až do večerního.

V Donovalech lyžují zdarma děti až do 8 let!

Téměř ve všech lyžařských střediscích na Slovensku si lyžování užívají děti do 6 let s doprovodem dospělé osoby zdarma. V Donovalech ještě navíc lyžuji děti až do 8 let s rodiči zdarma, v případě, že si jejich rodiče zakoupí 3–7 denní skipas.

Největší dětský FUN PARK ve střední Evropě

Dětský FUNPARK v Donovalech je jedním z největších parků v Evropě. Najdete ho v části Mistríky, v nejvhodnější lokalitě pro výuku lyžování, přímo mezi dvěma lyžařskými svahy Nová hoľa a Záhradište. Ve FUN PARKU je k dispozici 9 posuvných koberců, pomocí kterých se dětí naučí lyžovat mnohem lépe, rychleji a beze strachu. Nechybí tu ani kolotoč s pohonem, který je velkým pomocníkem při výuce lyžování. Děti se učí lyžovat v lyžařské škole již od 3 let. Každý den probíhá ve 12 hodin jedinečná „Show na sněhu“ s množstvím zábavy a jízdou sněžným vláčkem. Oblíbení jsou maskoti Dodo, Lulu a Brumík.

Rezervaci a objednávky si zajistíte přímo na recepci vašeho hotelu.

8-hodinový výběrový skipas (8-hodin za sezónu)

Lyžujte 8 hodin celkem s čerpáním po 1 hodině. Prvním průchodem přes turniket aktivujete skipas na 1 hodinu, v průběhu které můžete uskutečnit neomezený počet jízd. Pokud po uplynutí této hodiny neuskutečníte další přechod turniketem, zůstává vám na lístku 7 hodin, které můžete využít na denním nebo večerním lyžování v průběhu celé lyžařské sezóny.

Fotopoint Nová hoľa

Fotka na památku z oblíbeného lyžařského areálu nesmí nikomu chybět. Jak na to? Vyjedete lanovkou na Novou holu, kde se nachází nové foto zařízení. Přiložíte čipovou kartu – skipas – a pořídíte si fotku s přáteli nebo rodinou s panoramou Nízkých Tater v pozadí. Za pár minut ji můžete najít v mobilní aplikaci Skiline nebo na webu www.skiline.cz a pohodlně si ji poslat přes sociální sítě nebo e-mail.

Moderní zdravotní centrum

K lyžování patří i úrazy, které řešili dodnes pracovníci horské záchranné služby, kteří raněné předávali do lékařské péče záchranné služby. Díky modernímu zdravotnímu centru přímo v přízemí domu Horec, je zdlouhavému postupu již konec. Zrekonstruované prostory soukromé ambulance úrazové chirurgie jsou vybavené rentgenem a lékařskou službou v zimní sezóně od 9:00 do 19:00 hodin.

Donovaly i pro běžkaře

V Donovalech si na svoje určitě přijdou i vyznavači běžeckého lyžování. K dispozici jsou 2 běžecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donoval až na Šachtičku. Celková délka pravidelně upravovaných běžeckých tras je 18,4 km.

Nejlepší snowpark v Donovalech – Riders Park Záhradište

V areálu PARK SNOW Donovaly najdete nejlepší snowpark na Slovensku. V parku se nachází 3 skoky a 12 překážek, které se v průběhu sezóny mění. Každou sezónu se v parku objeví nové překážky a v minulosti vznikla i CHILLOUT ZONA s hudbou.

Podrobné informace najdete na www.riderspark.sk

Co je PARK SNOW Card?

Produkt Park Snow Card funguje v Donovalech již několik let. Návštěvníci znají kartičku jako slevovou, kterou získají v hotelu při pobytu delším než 2 noci za cenu 2,90 €.

Nejatraktivnější slevy, které host získává s kartou:
• slevy na 3-denní a 6-denní skipas v PARK SNOW Donovaly
• sleva na celodenní vstup do dětského funparku
• sleva v půjčovnách lyžařského & snowboardového vybavení, lyžařských a snowboardových školách, aquaparcích
• další slevy a ostatní výhody na webu www.parksnowcard.sk

6-denní lyžování s PARK SNOW Card v hlavní sezóně pro dospělou osobu už od 20,50 €/den! PARK SNOW Card – vezměte dovolenou do vlastních rukou!

Další atrakce v PARK SNOW Donovaly

• bezplatná umělá ledová plocha
• Riders park – snowpark
• dětský PATTY SKI Funpark s animačním programem pro děti
• 18,4 km běžeckých tratí
• snowparagliding, psí a koňské spřežení

PARK SNOW Donovaly
Tel.: +421-48-4199-881
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
Rezervace ubytování:
Tel.: +421-48-4199-900
E-mail: info@infodonovaly.sk


 

SOUTĚŽ O SKIPASY - PARK SNOW DONOVALY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here