RODINNÁ POHODA VE SKI CENTRU BUBLAVA – STŘÍBRNÁ

0
1969

Moderní lyžařský areál Bublava – Stříbrná, patří mezi významná lyžařská střediska v Krušných horách.

 

Pro děti na Bublavě

Dětský park s lyžařským pásem o délce 35 metrů s herními prvky a lyžařskou školou. Kvalitní sjezdová trať o délce 180 metrů a vlek typu POMA dlouhý 150 metrů. Letošní novinkou je nový vlek Školní přímo pod barem IGLOO ze strany od Stříbrné, který posílí kapacitu o víkendech, svátcích, prázdninách a slouží současně pro lyžařské kurzy.

Služby a servis

Přímo vedle centrální pokladny na Vás čeká moderní půjčovna značkových lyží Rossignol a Völkl, kde vybavíte lyžařskými komplety nejen sebe, ale i Vaše děti. Půjčit si můžete také běžky nebo lyžařské helmy.

Proti centrální pokladně najdete nově vybudované snowboardové centrum „Lágoš“. O profesionální výuku se tady stará zkušený team, vedený bývalým špičkovým závodníkem Tomášem Lágnerem. Můžete využít široké nabídky půjčovny snowboardů a dalšího doplňkového vybavení.

V areálu najdete široké a bezpečné sjezdovky od černé po výukové svahy. K občerstvení slouží skibar IGLOO a došlo k posílení nabídky gastro sortimentu.

 

Rodinné lyžování

Pro rodiny s dětmi je k dispozicidětský park za cenu 150 Kč na den. U hřiště najdete útulnou oázu v podobě „Jedové chýše“, ohřívárna s malou hernou pro nejmenší. Dětské jízdné je pro děti do 15- ti let, malé děti do 5-ti let včetně zde lyžují zcela zdarma. Oblíbená je modrá sjezdovka Malý Bleiberg na široké louce s vlekem, kde se snadno naučí lyžovat děti od tři let. Všechny sjezdové tratě jsou nadstandardně široké, bezpečné a s mírnými dojezdy do roviny. Užijete si na nich opravdu pohodové lyžování. Na široké škále našich tratí od mírných lučních terénů až po náročnou kratší černou sjezdovku se určitě nudit nebudete.

INFOBOX

Provozní doba:
Denně od 9.00 do 20.00 bez přestávky
Vybavení:
1 lanovka, 5 vleků, 1 dětský pás
8 sjezdových tratí
Upravené běžkařské tratě

 

Ski Centrum Bublava – Stříbrná
Sdružení SKI Bublava
Bublava 716, 357 22 Bublava
Tel.: +420 352 696 830
E-mail: ski@ski-bublava.cz
www.bublava.cz

 


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here