SKIAREÁL PLEŠIVEC

0
1703

Horu Plešivec najdete v Krušných horách s nadmořskou výškou 1028 metrů s příkrými svahy, 2 km jihovýchodně od Abertam a 18 km od Karlových Varů.

Skiareál Plešivec patří mezi nejnovější lyžařské areály v ČR. Připraveny jsou pro vás široké sjezdovky pro všechny lyžařské skupiny, lákavý je největší dětský park se čtyřmi pojízdnými koberci a skvělým zázemím se službami půjčovny a servisu.

Ve skiareálu je největší dětský park v ČR se čtyřmi pojízdnými pásy o délkách 83, 42, 40 a 30 metrů. Díky nim se svezou i nejmenší děti, které samy nezvládnou jízdu na vleku. V parku si mohou pod dohledem instruktorů užít lyžování až dvě stovky dětí. Velikým lákadlem je horský kolotoč a na čtyři desítky různých atrakcí jako třeba umělý tunel ve tvaru velké houby, mnoho různých zvířat, několikametrový had sloužící k nácviku oblouků a další atrakce, na kterých se děti nebudou nudit.

Karta 8 hodinová umožňuje lyžovat ve středisku libovolných 8 hodin v sezóně, které nemusí následovat za sebou. Průchodem přes turniket je odečítaná 1 hodina, v jejímž průběhu je možné uskutečnit neomezený počet jízd. Po uplynutí 1 hodiny od prvního použití a dalším průchodem přes turniket se odečte další hodina až do úplného vyčerpání 8 hodin. Turniket zobrazuje na displeji zůstatek času na skipasu, tento druh skipasu je nepřenosný.

Parkování v areálu na třech bezplatných parkovištích:
• u lanovky ve Pstruží 250 míst
• nedaleko papírny 450 míst
• směrem od Abertam je 300 míst (u dětského centra)

INFOBOX:

• Přes 12 km sjezdových tratí
• Provozní doba 9:00 – 16:00 hodin
• Pro zákazníky O2 platí 20% sleva na celodenní skipas pro dospělého
• Občerstvení, skibar, restaurace nebo Après-Ski Bar „U Dostyho”
• Ubytování v hotelu Plešivec nebo v hotelu Zelené Údolí

 

Skiareál Plešivec
Pstruží 71, 365 01 Pstruží
E-mail: info@skiarealplesivec.com
Tel.: Infolinka 601 563 536 (8:00 – 17:00)
www.skiarealplesivec.com

 


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here