SPORT AREÁL KLÍNY

0
1697

Krušnohorský Sport areál Klíny je zaměřen především na rodiny s dětmi, sportovce a milovníky lyžování s komfortním zázemím, službami a nabídkou ubytování v hotelu Emeran přímo na sjezdovce.

Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor, vzdálené pouhých 6 km od Litvínova či 90 km od Prahy. Nabízí návštěvníkům 5 technicky zasněžovaných sjezdovek lehké a střední obtížnosti, čtyřsedačkovou lanovku Doppelmayr s nástupním kobercem, dva lyžařské vleky a dětský koberec v lyžařské škole. V areálu nechybí půjčovna a servis lyží, snowboardů a běžek, lyžařská a snowboardová škola, sportovní hala, skibar Mammut či rychlé občerstvení. Parkování je možné na pěti bezplatných parkovištích s celkovou kapacitou více než 400 osobních automobilů.

Jak je areál připraven na letošní zimu jsme se zeptali jednatele pana Josefa Dlouhého:

Budou se v letošní sezoně měnit ceny skipasů?

Ceny zůstávají v podstatě stejné jako v minulé sezóně, v ceníku jsou pouze dílčí drobné úpravy v řádech 10 Kč (nový ceník najdete na www.kliny.cz).

Máte v ceníku nějaký zajímavý tarif?

Nabízíme cenově výhodnou multičasovou jízdenku na 10 hodin. Ušetříte a lyžovat můžete v areálu dokud nevyčerpáte kapacitu 10 hodin. Kartu s tímto tarifem lze rozložit do více dnů příslušné sezóny. Časový odečet je po 30-ti minutových intervalech. Během této doby může lyžař procházet turniketovým zařízením neomezeně.

Užijte si každý den večerní lyžování. Od úterý do soboty na sedačkové lanovce s osvětlenou Centrální sjezdovkou a v neděli a v pondělí na vleku K1 Poma.

Otevírací doba: denně 9–20 hod.

Užitečné odkazy:
www.kliny.cz
www.emeran.cz

INFOBOX:

• 580 – 862 m n.m.
• Mammut bar
• hotel, wellness, pivovar, lezecká stěna
• celkem 3,1 km sjezdových tratí
• jízda rolbou cca 1 hodinu
• půjčovna lyží a snowboardů


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here