SKIAREÁL LIPNO NABÍZÍ VÍCE ZÁBAVY!

0
1875
LIPNO PATŘÍ DLOUHODOBĚ K NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍM TURISTICKÝM DESTINACÍM NA JIHU ČECH. ZA ZÁŽITKY SEM MÍŘÍ KAŽDOROČNĚ DESÍTKY TISÍC TURISTŮ. V ZIMĚ JE PŘITAHUJE JEDNO Z NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH STŘEDISEK SKIAREÁL LIPNO. KOMPLEXNÍ ZÁZEMÍ, ŠIROKÉ, BEZPEČNÉ A ŠPIČKOVĚ UPRAVENÉ SJEZDOVKY A LYŽAŘSKÁ ŠKOLA SE ZAMĚŘENÍM NA VÝUKU TĚCH NEJMENŠÍCH. I TO DĚLÁ Z LIPNA „NEJRODINĚJŠÍ“ AREÁL U NÁS.

Téměř 12 km sjezdovek, 3 čtyřsedačkové lanovky a pojízdné koberce v dětských výukových hřištích Fox Park a Bambini Park. Ta jsou pro návštěvníky zdarma, stejně jako velké parkoviště přímo u nástupu lanovky. V lyžákách tak uděláte jen pár kroků. Vše potřebné je na jednom místě, včetně vlastní půjčovny a servisu lyžařského a snowboardového vybavení INTERSPORT Rent a prodejny sportovního oblečení a doplňků. Během pobytu oceníte i bezplatný skibus, který Vás dopraví ze širokého okolí Lipenska přímo do areálu. Více zábavy na svahu, to je myšlenka letošní sezony. 1200 m zábavného skicrossu, který je postaven tak, aby si ho užily i děti, snowpark pro začínající i pokročilé freestylisty, ale také měřený slalomový úsek. Ten je otevřen pro všechny a ocení ho malí i velcí lyžaři s duší závodníka. Ani v lyžařské a snowboardové škole Skischool Lipno se nebudete nudit. Kromě klasické jízdy se můžete naučit i základy freestylu a během vícedenních lekcí absolvují děti lyžařský závod o věcné ceny.

Lipenská lyžařská škola patří k tuzemské špičce a má mnohaleté zkušenosti s metodikou výuky těch nejmenších lyžařů. První obloučky s instruktory zde zažívají děti již od 3 let. Ty se učí formou hry v dětském hřišti Fox park, kde je baví a motivuje oblíbený maskot lišák Fox. Pro pokročilé klienty je vyhrazena samostatná sjezdovka, kde mají potřebný prostor a bezpečné zázemí pro zdokonalování techniky. Váš pobyt na Lipně můžete prožít se spoustou výhod. Stačí k tomu použít kartu hosta Lipno. card a získat třeba zvýhodněné skipasy, vstupy na Stezku korunami stromů se slevou 20 % a další akční nabídky. Například Stezkabus a Skidepot, ve kterém si uschováte lyže a půjčíte boty pro výstup do korun stromů, máte s Lipno.card zcela zdarma. Pro děti jsou připraveny každodenní animační programy s lišákem Foxem, občerstvení na Vás čeká přímo na svahu nebo pod ním v jedné z provozoven Lipno Gastro a v okolí naleznete i další zázemí pro sport a relaxaci. Po lyžování můžete vyrazit například do Aquawordu a odpočinout si ve vířivce nebo sauně. Na Lipně je také naplánováno mnoho akcí se spoustou zábavy pro celou rodinu.

Sledujte novinky na webu www.lipno.info, kde se dozvíte všechny důležité informace. WWW.LIPNO.INFO

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here