SKIAREÁL LIPNO – VÍCE ZÁBAVY PRO CELOU RODINU!

0
2009
ZA ZÁŽITKY PŘEDEVŠÍM ZA ZÁBAVOU, MÍŘÍ NA LIPNO KAŽDOROČNĚ DESETITISÍCE TURISTŮ. NEJVĚTŠÍ JIHOČESKÉ STŘEDISKO SKIAREÁL LIPNO NABÍZÍ KOMPLEXNÍ ZÁZEMÍ, ŠIROKÉ, BEZPEČNÉ A ŠPIČKOVĚ UPRAVENÉ SJEZDOVKY A LYŽAŘSKOU ŠKOLU SE ZAMĚŘENÍM NA VÝUKU TĚCH NEJMENŠÍCH.

Lipno patří mezi nejoblíbenější destinace pro celé generace rodin s dětmi. Na Lipně zažijete relaxaci, wellness, adrenalin, skvěle upravené sjezdovky všech náročností. Z těch můžete vyrazit rovnou na upravenou bruslařskou dráhu na lipenské přehradě nebo za zimními výhledy na Stezku korunami stromů. Sněhovou kvalitní pokrývku sjezdových tratí zajišťuje přes 60 sněžných děl.

Letošní zimní sezóna je zaměřena na zábavu a zábavné zóny. Jednou z nich je 1250 metrů skicrossu, který si užijí především děti, snowpark pro začínající i pokročilé freestylisty a měřený slalomový úsek pro malé i velké závodníky. Ve snowboardové škole Skischool Lipno se kromě klasické jízdy můžete naučit i základy freestylu a během vícedenních lekcí absolvují děti lyžařský závod o věcné ceny. Nejmenší děti do 3 let se učí formou hry v dětském hřišti Fox park, kde je baví a motivuje místní maskot lišák Fox. Pro klienty lžařské školy je vyhrazena i samostatná sjezdovka Školní, kde mají bezpečný prostor pro zdokonalování techniky. Jak ušetřit peníze na Lipně? K tomu vám dopomůže karta hosta Lipno.card, na kterou získáte třeba zvýhodněné skipasy, vstupy na Stezku korunami stromů se slevou 20 % a další akční nabídky. Například Stezkabus a Skidepot, ve kterém si uschováte lyže a půjčíte pohorky pro výstup do korun stromů, máte s Lipno.card zcela zdarma. Pro děti jsou připraveny každodenní animační programy, občerstvení na vás čeká přímo na svahu nebo pod ním v jedné z provozoven Lipno Gastro a v okolí naleznete i další zázemí pro sport a relaxaci. Po lyžování lze vyrazit například do Aquaworldu a odpočinout si ve vířivce nebo sauně. V kalendáři naleznete termíny lyžařských i snowboardových závodů, testy nových lyží a vybavení. Sledujte novinky na webu www.lipno.info, kde se dozvíte všechny důležité informace.