Vyrazte nejen za skvělým rodinným lyžováním do Skiareálu Lipno!

0
316

O slovo se hlásí paní zima a jak jinak aktivně relaxovat, než na lyžích a nejlépe s celou rodinou. Doslova na dosah se nabízí jeden z nejlepších lyžařských areálů zaměřených na rodinné lyžování, Skiareál Lipno.

Najdete tady více jak 13 km špičkově upravených sjezdovek, dětské výukové hřiště Foxpark zdarma, jednu z nejlepších lyžařských škol v republice, nechybí snowpark, skicrossová dráha nebo měřený slalom. Kvalitní úprava sjezdovek za pomocí nejmodernější techniky je samozřejmostí.

Jaké novinky si Skiareál nachystal pro své návštěvníky na letošní sezónu?

Největší změnu návštěvníci pocítí ve svých peněženkách díky nové nabídce skipasů. Například nejvýhodnější skipas široko daleko na sjezdovku s výhledem na lipenské jezero stojí pouhých 480 Kč. Opravdovou bombou je pak dětský skipas ke každému dospělému skipasu za 50% ceny.

Nově najdete v nabídce také týdenní volitelný skipas. Tedy, vyberete si, kolik dní z celého týdne chcete lyžovat a za ty zaplatíte. Takže je na Vás, zda si zvolíte variantu 2 ze 6 (lyžování dva dny z týdne), 3 ze 6 nebo třeba 5 ze 6. Tento volitelný skipas vychází vstříc lyžařům, kteří si chtějí užít nejenom lyžování, ale i mnoho jiných zážitků na Lipně. Například Stezku korunami stromů nebo Aquaworld.

To ale není vše. Aby těch novinek nebylo málo, návštěvníci se mohou těšit i na dvou a tříhodinové skipasy, které ocení lyžaři, kteří si chtějí zalyžovat po ránu, ale odpoledne už mají jiný program.

Lyžování Vám zpestří adventní akce, výšlap na Stezku nebo amatérské závody

Stejně jako v předešlých sezónách se mohou návštěvníci těšit na bohatý program nejenom na sjezdovkách. Až do 23. prosince probíhá Advent na Lipně. V jeho rámci můžete s dětmi vyrazit tvořit do vánočních dílniček, na hudebně divadelní představení Cesta do Betléma nebo na pohádku Jak Anička hledala Ježíška.

Po vánočním a silvestrovském hodování to bude chtít malinko vytrávit, a tak nebude chybět Novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Vystoupat do 941 metrů nad mořem můžete už od 10:00. Připraven bude novoroční punč a pro každého i pamětní list.

Dále bude na programu S ČT Sport na vrchol, Karneval lišáka Foxe nebo třeba sobotní animační programy.

Jedna velká novinka čeká i milovníky bobování. Všichni rodiče, a hlavně děti se mohou těšit na bobovací kopec, který bude vysněžován zároveň se sjezdovkami. Takže až si pojedete užít lyžovačku do Skiareálu Lipno, boby s sebou! Můžete se například zúčastnit závodů v bobování s lišákem Foxem.

Ubytujte se přímo u sjezdovky a nechte se hýčkat ve Stodole

Lipno nabízí tolik zážitků, že jeden den Vám na to stačit nebude, a proto je nejlepší využít ubytování přímo u sjezdovky ve stylovém **** hotelu Element. Ten nabízí příjemné ubytování nejvyšší kvality v mnoha variantách pokojů. Od klasických dvoulůžkových až po rodinné mezonetové apartmány, kde najdou pohodlí i velké rodiny.

A až Vám vyhládne, nesmíte minout restauraci Stodola, kde so o Vaše prázdné žaludky postará profesionální tým vedený šéfkuchařem Michalem Hrudou. Čekají Vás zde tradiční jídla v netradičním pojetí. Samozřejmostí je využití lokálních surovin a vysoký standard servisu.

Mnoho návštěvníků miluje sladké tečky. A přesně proto je tady cukrárna Povidloň. Zaskočte si po lyžování, nebo třeba vycházce na Stezku korunami stromů na výborný zákusek, kvalitní kávu, domácí zmrzlinu nebo domácí vaječňák.

Ať už do Skiareálu Lipno přijedete lyžovat, odpočívat, výletit, určitě neuděláte chybu a užijete si nádhernou zimní dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Vše na jednom míst najdete na www.lipno.info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here