Dovolená na Klínovci pro náročné lyžaře i rodiny s dětmi

0
453

Krušné hory již dlouho patří mezi nejlepší lyžařské destinace v České republice.   A právě v srdci krušnohorských lesů, přesto jen hodinu a půl jízdy z Prahy, se nachází jeden z nejmodernějších areálů u nás, Skiareál Klínovec.

V posledních letech na Klínovci probíhaly rozsáhlé investice, které menší areál katapultovaly do české lyžařské špičky, a které návštěvníkům zajišťují maximální komfort během sportovních radovánek. Na své si přijdou lyžaři všech schopností a úrovní, na Klínovci na vás totiž čeká více než 31 km sjezdovek různých obtížností. Skiareál je plně propojený, při přesunech mezi sjezdovkami tedy nemusíte zouvat lyže. Pokud by to i tak pro Vás bylo málo, při koupi vícedenního skipasu můžete využít svahy celého česko-německého Interskiregionu Klínovec – Fichtelberg, kde je pro návštěvníky připraveno 47 km tratí.

Pohodlí zákazníků zajišťují také moderní lanovky s typicky oranžovou krycí bublinou, které lyžaře chrání před nepřízní počasí. Tyto lanovky jsou v areálu již tři a obsluhují všechny páteřní sjezdovky. Příjemným bonusem je navíc vyhřívání sedaček lanové dráhy Dámská, která mimo jiné obsluhuje večerní lyžování na sjezdovce s celkovou délkou 1500 m.

Navzdory všem společenským a ekonomickým změnám, cena za skipas je stále stejná jako loni. Při návštěvě Klínovce doporučujeme nákup skipasu online na našem eshopu eshop.klinovec.cz. Pokud máte u sebe jakoukoliv čipovou kartu SKIDATA (klidně i z jiného střediska), můžete si skipas jednoduše zakoupit dopředu a vyhnout se tak ranní špičce u pokladny. Odměnou Vám bude nejen více času na lyžování, ale také nižší cena u denního skipasu. Unikátní pro Skiareál Klínovec je zejména to, že oproti jiným střediskům jsou online zakoupené skipasy otevřené pro celou sezónu a je jen na Vás, jaký den je využijete. Rozhodnutí o návštěvě areálu můžete tedy nechat na počasí, ale i třeba na Vaší náladě.

Otevírací doba:

denní lyžování: 9-16:00 hodin, večerní lyžování: LD Dámská 18-21:00 hodin.

Veškeré aktuální informace na www.klinovec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here