ZÁBAVA, RADOST, BEZPEČNOST, TAKOVÝ JE SKIAREÁL LIPNO

0
1546

Více skvělé zábavy, bohatší program pro rodiny s dětmi, nové termíny příměstských táborů zaměřené i na snowboarding, na sjezdovce dvě unikátní skicrossové tratě propojené tunelem.

Tyto novinky jsou dalším významným krokem v upevňování pozice nejlepšího českého zimního střediska pro rodiny s dětmi. Nejvíce viditelnou přímo na svahu bude skicrossová dráha, která se už loni dočkala svého prodloužení. Novou skicrossovou dráhou došlo také k navýšení počtu kilometrů sjezdových tratí ve Skiareálu Lipno na 12,2 km! Obě skicrossové trasy se budou lišit náročností. Jedna je navržena pro děti a druhá pro pokročilejší. Na sjezdovce lišáka Foxe vznikly nové interaktivní prvky, které zvýší její atraktivitu a děti bude lyžování zase o něco více bavit. Jedná se o slalomy, uměle vybudované terénní nerovnosti, na kterých se děti zhoupnou a pobaví.

Nová restaurace a vylepšená U Yettiho

Významné investice směřovaly do gastronomických provozů. Lyžaři se mohou těšit na nově vybudovanou restauraci přímo na vrcholu areálu. Restaurace s kapacitou 260 míst nabídne atraktivní prostředí, na které jsou hosté zvyklí z alpských středisek, a také velkou terasu s výhledem na sjezdovky a jezero. Rekonstrukcí prošla také oblíbená restaurace U Yettiho.

Animační programy

Nový koncept přináší animační programy pro děti, které se na Lipně staly hitem léta. V hlavní úloze všech programů bude oblíbený maskot areálu lišák Fox.

Důraz na bezpečnost

V rámci maximální bezpečnosti lyžařů je na svahu více pasivních bezpečnostních prvků – oplůtky, matrace. Na lanové dráze Lipno Express navíc přibyly ochranné rámy pro děti. Stejně jako v minulém roce bude na bezpečnost dohlížet také Skipatrola složená ze zdejších nejzkušenějších instruktorů, kteří tvoří největší lyžařskou školu v celé České republice.

Skibus za 17 Kč

Pro lyžaře je připraven pravidelný skibus z Českých Budějovic, kde mohou děti do 18 let, studenti a senioři nad 65 let využít dotované jízdné. Z Budějovic na Lipno se tak dopravíte za pouhých 17 korun.

Výhodnější lyžování s Lipno.card

S kartou hosta Lipno.card mohou hosté ve Skiareálu Lipno lyžovat o 20 % výhodněji. Tato nabídka platí pro skipasy od 2 dnů a více. Kartu získají od vybraných ubytovatelů zdarma jako bonus, nebo jí mohou zakoupit v Infocentru Lipno za 149 Kč.

Další informace najdete na: www.lipno.info


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here