Šumavské Lázně vítají rok 2020 s pestrou nabídkou pobytů

0
983

V Šumavských lázních můžete tento rok počítat s novým bonusem pro klienty, kteří plánují dlouhodobější pobyt a zajímají se také o pobyty mimo hlavní sezónu.

O Šumavské bylinné lázně rok od roku stoupá zájem hostů. I to byl jeden z důvodů, proč lázně nabízejí svým stálým hostům zcela nový bonusový program. V letošním roce bylo již vydáno více jak 80 stříbrných a zlatých karet. Zvýšený zájem je i o pobyty v obdobích mimo hlavní sezonu, která patří samozřejmě k těm nejdražším. Pro rok 2020 jsme proto připravili zcela novou sezonu „D“. Cenově je nejvýhodnější a proto předpokládáme, že ji využijí Ti, kteří mají zájem přijet na dlouhodobý pobyt. A na horách je krásně v jakémkoliv ročním období, vždy mají své kouzlo. A Kašperské Hory patří dlouhodobě mezi lokalitu, která má nejvíce slunečních dní na Šumavě.

Veškeré bližší informace o pobytech najdete na webových stránkách www.sumavskelazne.cz.

Byl zahájen prodej dárkových voucherů, pokud uvažujete o zakoupení pobytu jako dárku pro své blízké, teď je ten správný okamžik.

GABRETA – pobyt na 3 noci od 5 300kč/os.

Nástupní den: bez omezení
3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v anglickém stylu, typu Standard / Superior, 3x snídaně servírovaná formou švédských stolů ve snídaňové restauraci, 3x večeře o třech chodech ve stylové hotelové restauraci,1x Masáž lávovými kameny – záda, šíje, 1x Medová detoxikační terapie – záda a plosky nohou, 1x Klasická masáž částečná – nohy, 2x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 2x 1 hodina speleoterapie s relaxací v atraktivní hotelové jeskyni – v prostředí silného průniku zemské energie, pitná kúra – borůvkový čaj jako součást procedur, volný vstup do relaxačního bazénu s „hvězdnou oblohou“ a relaxačních prostor s příjemnou hudbou – denně od 7–21:30 hod., koupací plášť a domácí obuv během celého pobytu k dispozici na Vašem pokoji, využití hotelového energetického a meditačního parku s lehátky, barevná publikace Šumavské bylinné lázně.

Kamerově střežené hotelové parkoviště.

Příplatek za osobu v jednolůžkovém pokoji: 450 Kč/pobyt
Příplatek za apartmá: 600 Kč/osoba/pobyt
Příplatek za největší apartmá: 900 Kč/osoba/pobyt

Šumavské bylinné lázně
Park hotel TOSCH
Náměstí 4, 341 92 Kašperské Hory
Tel.: +420 376 582 592
E-mail: recepce@parkhotel-sumava.cz
www.sumaskelezne.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here