CELÝ SVĚT JAKO NA DLANI I KŘÍŽEM KRÁŽEM PO NAŠÍ KRÁSNÉ VLASTI

0
1072

Nový, větší a modernější HOLIDAY WORLD se bude konat už po devětadvacáté, přesto ho čeká jedno významné poprvé. Premiérově se totiž 13. až 16. února 2020 představí v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Návštěvníky zajisté mile potěší i souběžný, neméně atraktivní veletrh REGION WORLD, který nabídne v celé jejich kráse i klenoty krajů České republiky.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2020 se na veletrhu HOLIDAY WORLD představí národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky a aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Poznání regionů napříč Českem

V rámci souběžné akce s příznačným názvem REGION WORLD, bude zaostřeno na regiony České republiky, a to především z pohledu pěší turistiky. Ta bude v únoru stěžejním tématem. Partnerským krajem pro rok 2020 se stal Jihočeský kraj. Ve spolupráci s Plzeňským krajem představí například Zlatou stezku, více než 600 km síť stezek na území obou krajů, ale i nově certifikovanou stezku podél Lužnice, kterou připravila turistická oblast Toulava.

Prima ZOOM WorldFilm

V rámci doprovodného programu se bude opět konat velkolepý cestovatelský festival Prima ZOOM WorldFilm. Ten je každoročně úplně prvním velkým cestovatelským festivalem v Praze. A nejen proto je vždy přehlídkou největších expedic, které v uplynulém roce proběhly a zároveň setkáním autorů, kteří vydali nové knihy či uvedli nové filmy.

Zájezdy za milion i Expediční kamera

V rámci doprovodného programu se bude opět konat také oblíbený filmový festival Expediční kamera a již pojedenácté budou moci zájemci soutěžit o Zájezdy za milion.

3 veletrhy za 1 vstupné

Závěrem je důležité zdůraznit, že zmíněné veletrhy, tedy HOLIDAY WORLD, REGION WORLD i další veletrh PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, si mohou návštěvníci užít v rámci jedné jediné vstupenky, tedy za 3 veletrhy zaplatí pouze 1 vstupné. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji.

Více informací o veletrhu a doprovodném programu najdete na: www.holidayworld.cz

FOTO: archiv ABF, JCCR a Petr Horký

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here