CHOCOTOPIA – sladce strávený čas v novém rodinném centru v srdci Prahy

0
1414

Jen pár metrů od pražského orloje, v samotném centru města, můžete strávit bez obav i několik hodin ve společnosti čokolády a zábavy.

Na adrese Celetná 15 se na celých čtyřech patrech funkcionalistické Baťovy budovy rozprostírá muzeum, které vás zasvětí do tajů čokolády a všech aspektů jejího vzniku, muzeum voskových figurín, virtuální realita i originální bistro, díky kterému se můžete na chvíli přenést na kakaové plantáže.

Prohlídka muzea Choco Story zahrnuje i ochutnávku několika odrůd čokolády a interaktivní výstavu. A u nakukování pod ruce mistrům chocolatierům nemusí zůstat, jen si nasaďte na hlavu cukrářskou čepici a vyrobte si vlastní tabulku, kterou si odnesete domů. V nabídce jsou totiž tři druhy workshopů, kde se naučíte vše od výroby klasické tabulkové čokolády po originální čokoládové medailonky. Po cestě se vyfoťte s Václavem Havlem nebo rytířem Bruncvíkem a na cestu domů se posilněte v originálním bistru inspirovaném Jižní Amerikou a odneste si třeba jednu z mnoha druhů exkluzivní ručně vyráběné čokolády, čokoládovou kosmetiku nebo limitované edice čokoládových sladkostí.

Všechny informace najdete na:

www.chocotopia.cz

Musée Grévin, Celetná 596/15, Staré Město, 110 00 Praha 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here